"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

Bologna Children's Book Fair. День прощань і вдячності
Четвертий і завершальний день Bologna Children's Book Fair - це, по суті, день прощання. У перші дві години ярмарку ще тривають робочі зустрічі, а потім усі видавці починають поволі розмонтовувати стенди і збирати книжки. Вони приходять один до одного, щоб зробити спільні фото, закріпити домовленості та просто пообійматися. 
 
Приємно відчувати себе частиною великого міжнародного книговидавничого середовища, де тебе вже сприймають за свого. Наші чудові друзі з Латвії, з якими спілкуємося вже не першу виставку, прийшли до нас маленькою делегацією, щоб сказати, що їхні серця з нами і з Україною, адже ми для них майже рідні. Неймовірний Алан Серрес (французьке видавництво «Rue du Monde») впродовж  усієї виставки не втрачав нагоди щось порадити, підтримати і просто порадіти за наші успіхи. Нові знайомі - видавництво «Tecolote» з Мексики - навідалися до Старого Лева, щоб отримати обіцянку про те, що ця наша зустріч - далеко не остання. І це лише дещиця тих, чию підтримку і любов ми відчували усі ці дні. 
 
Вразив нас і прощальний візит Іоанни Коукі з Національного центру літератури для дітей Національної бібліотеки Франції, яка побачила книжку «Війна, що змінила Рондо» Творчої майстерні «Аґрафка» (Романи Романишин та Андрія Лесіва) на виставці переможців Bologna Ragazzi Award. Не знаючи мови і переглядаючи лише ілюстрації, вона була вражена емоційною силою видання. Дізнавшись, про що вона і наскільки актуальна для світу, Іоанна вирішила розповісти про неї бібліотекарям і дітям у Парижі.
 
Чотири дні ми радо ділилися емоціями, почуттями, любов'ю до книг з іншими учасниками ярмарку. А ще вдячністю - за слова підтримки і захвату, любові й сподівань. І дякувати нам є за що не лише учасникам Bologna Children's Book Fair, а й тим, хто допомагав нам увесь цей час. Навіть в Італії ми відчували неймовірну підтримку і допомогу від українців, які згуртувалися тут у часі Євромайдану та роблять усе для консолідації місцевої української громади й інтеграції її в італійське суспільство. Ми вдячні пані Мирославі Лебідь, без сприяння якої нам було б ой як сутужно з транспортуванням книг і обладнання для ярмарку. Андрію Яцюку, який допоміг нам відчути смак Італії і зробив усе, щоб ми почували себе тут затишно і радісно. Софії Ракус, яка закінчила магістерку в Болонському університеті й ми разом пораділи з цього приводу перед її поверненням до України. Софії Дашко, яка приїхала до Болоньї зі Словенії, спеціально, щоб побачити нас, і цілий день допомагала нам оформлювати стенд. 
 
І, звісно, ми вдячні вам - усім нашим читачам і друзям Старого Лева, адже ми такі, які є, завдяки вам і вашій любові. Обіймаємо!
Фото Оксани Зьобро. Більше фото з події 

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage