"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

Біографічний фільм про Туве Янссон знімуть у Фінляндії
 
Фінська телекомпанія «Helsinki-filmi» оголосила про початок роботи над біографічним фільмом про відому письменницю та художницю, «літературну маму» мумі-тролів Туве Янссон. Вперше за багато років вийде на екрани стрічка про життя письменниці, її кар`єру та особисте життя.
 
Тривалий час спадкоємці прав Туве Янссон не давали згоди на екранізацію біографії авторки. Але цього року племінниця Туве – Софія Янссон  - підписала угоду з компанією «Helsinki-filmi». Зйомки фільму повинні розпочатися до 2018 року.
 
Продюсерами стрічки є Анніка Суксдорфф («Сироти», «Гіганти») та Алексі Барді («Сироти», «Лев`яче серце»). Над сценарієм працюють  Алексі Барді, Ярно Елонен та Єва Путро. Творці фільму мають повний доступ до архівних матеріалів родини Янссон, а також до студії письменниці.
 
 
Робоча назва проекту «Початківець» (Nybörjare) відсилає до однойменного автопортрету Туве 1959 року. Такий заголовок свідчить про постійну потребу Туве Янссон розвиватися. І хоча сьогодні вона відома світові письменниця та художниця, авторка постійно вважала себе початківцем. Про її творчий шлях та розвиток як особистсті і буде фільм. 
 

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage