Stary Lev Logo
На жаль, нічого не вдалось знайти за вашим запитом.
wishlist
Stary Lev Logo
На жаль, нічого не вдалось знайти за вашим запитом.

«Видавництво Старого Лева» підготувало для читачів дебютний роман журналіста та письменника Рустема Халіла «Часу немає». У центрі розповіді – адвокат Едем, що після угоди з джином отримує шанс прожити день життям щораз різних незнайомців, у руках яких влада, гроші та слава. Втрачені та використані шанси, калейдоскоп пейзажів Києва та людських доль, а ще пошук відповіді на питання: як використати час, коли його майже немає – на сторінках роману «Часу немає». Українською книга вийшла у перекладі Сергія Осоки. Художнє оформлення виконала Вікторія Кучма.

Київський юрист Едем вважає себе невдахою: він смертельно хворий, не досяг успіхів у кар’єрі, а головне кохання свого життя втратив п’ятнадцять років тому. У мить найбільшого розпачу перед ним виникає джин і пропонує договір: безсмертну Едемову душу в обмін на можливість пожити чужими життями. Від залитої світлом телестудії — до темних коридорів влади, від пишних прийомів мільярдерів — до обшарпаних стін дитячого притулку, від відкритого вітрам даху хмарочоса — до зали Небесного суду, куди ніколи не добирався вітер... Багатство, влада, слава і любов закрутяться у вирі однієї угоди, яка змінить долі всіх, до неї причетних.

«Ця книга прийшла до мене сама. Це сталося у батьківській квартирі у Криму. Ніколи не забуду ту мить, коли ідея книги вдарила блискавкою, і я зрозумів: ось він – мій перший роман. Залишилась дрібниця – його написати. Ця дрібниця зайняла кілька років. Левову частку роману я писав вночі. Моя родина спала, а у сусідній кімнаті тим часом з’являвся цілий світ. Там джини пропонували смертним угоди і смертні отримували безсмертя через свої вчинки. Там знаходилася відповідь на чергову загадку, а за сторінку виникала нова таємниця. Там Київ шурхотів багряним листям і приваблював нічними вогнями. Там мій герой відкривав для себе славу, багатство і владу, згадував свої мрії та рятував чужі. Там любов повертала силу, а дружба рятувала життя. Там за п’ять днів один київський юрист побачив і зробив стільки, що іншим не вистачить на кілька життів. І я дивився на світ разом із ним. А тепер зможете і ви», – ділиться думками автор Рустем Халіл.

«Часу немає» — це роман-пробіжка, який не дає перевести подих. Це одіссея вулицями Києва та споконвічне повернення до самого себе. Це лабіринт із зарядженими рушницями, кожна з яких обов’язково вистрілить. Це історія про те, що навіть найбільший невдаха одного разу може змінити світ. І, звісно, це книга про час. А точніше — про його відсутність.

Рустем Халіл  народився 1983 року в родині киримли. Коли йому було 11, вирішив стати письменником. Але ще в університетські часи почав працювати журналістом, адже це – письменники сьогодення зі стабільною зарплатою. Відтоді встиг попрацювати в газетах, інформагенціях, на радіо та телебаченні. Спочатку в Криму, а з 2010 року – у Києві. За цей час займався журналістськими розслідуваннями та політичною аналітикою, писав репортажі з різних куточків України та якось навіть створив власний сайт. 2020 року нарешті закінчив свій перший роман, який задумав 15 років до того.

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage