"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

Бібліотека Малого Лева: Жовківщина

Другого квітня, у Міжнародний день дитячої книги, в рамках партнерського проекту Львівської обласної бібліотеки для дітей та «Видавництва Старого Лева» у бібліотеки Жовківщини завітала львівська письменниця та художниця Христина Лукащук.  Авторка «Казки про Майдан» зустрілась із школярами у смт. Куликів, с. Глинськ та м. Жовква. Говорили про події на Майдані, символізм ілюстрацій у книзі, пам'ять про героїв та важливість молитви за них.

Спершу Христина Лукащук навідалась до Бібліотеки-філії смт. Куликів. Авторка розповіла, як почала писати книгу, як поєднувала текст та ілюстрації, як виникла ідея розмістити ікону Романа Зілінка на палітурці книги та значення видання як оберегу. «Ця книга – мій спосіб подякувати усім тим, хто бореться за нашу країну, - говорить письменниця.Це мій спосіб підтримати їх». Діти ж ділилися своїми думками про те, як можна підтримати воїнів. «Малювати та писати листи підтримки, гарно вчитися, робити добрі справи, щоб вирости справжніми патріотами та щирими людьми, любити та молитися» , - такі слова звучали з вуст дітей.

 

Друга зустріч відбулась із читачами Бібліотеки-філії с. Глинськ. Письменниця розповіла діткам, що перш ніж видати книгу, переписала текст казки п’ять разів. А от ілюстрації «виникли» одразу.  До речі, читачів дуже цікавило питання, як видати книгу, адже багато хто з дітей та дорослих відвідувачів – дуже творчі люди, пишуть власні вірші та оповідання.

 

А ось юних читачів Районної бібліотеки для дітей м. Жовква дуже зацікавила розповідь Христини. Діти не переставали запитувати про найменші дрібнички на сторінках книги: символи, образи, колір та форму зображень тощо. Авторка ж ділилися з школярами цікавими історіями, які супроводжували книгу. Наприклад, розказала про міжнародний конкурс, переможцем якого став хлопчик із малюнком за мотивами «Казки про Майдан»; чи про двометрове зображення святого Миколая, намальоване львівськими художниками під час Майдану, який вцілів після пожежі.

Більше фото з події 

  

 

 

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage