"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

Бібліотека Малого Лева: Андрій Бачинський на Стрийщині
Вчора, 18 лютого, у рамках партнерського проекту Львівської обласної бібліотеки для дітей та «Видавництва Старого Лева» відбулись літературні зустрічі на Стрийщині. Андрій Бачинський, автор пригодницької повісті «Детективи в Артеку» зустрівся з читачами у бібліотеках-філіях сіл П’ятничани, Добряни та у Стрийській районній бібліотеці для дітей. Старому Леву надзвичайно приємно було познайомитися з такою кількістю чудових школярів. 
 
Так, у бібліотеці села Добряни ми зустрілися із хлопчиком Михайликом, який три роки тому переїхав з мамою та братами з Луганська. Він вразив нас не лише чудовою українською мовою, а й тим, скільки він читає. Андрія Бачинського він підкорив своїми розповідями про відпочинок у дитячих таборах та візит на шахту. Виявилося, що половина пригод, які автор описав у «Детективах в Артеку», ставалася і з Михайликом. 
 
Не менш приємними були і знайомства у Стрийській районній бібліотеці для дітей, куди читачі не лише прийшли зі Стрия, а й приїхали з навколишніх сіл. Зокрема, з Дашави разом із мамою приїхав Владислав, який прочитав усі книжки Андрія Бачинського та написав відгук на «Детективів в Артеку».
 
«З самого дитинства страшенно любив читати книжки, - розповідає Андрій Бачинський. - Фільм, яким би чудовим він не був, ніколи не дасть такого поля для фантазії, як книжка. Адже у фільмі всі образи продумані, всі пейзажі показані… А в книжці ти можеш їх придумати з нуля. Уявити себе на місці якогось з героїв, а свої місто чи село - місцем розвитку подій». 
 
Письменник, до речі, через свою любов до книг так і не став музикантом:)  Він не пішов на академічний концерт після першого року навчання, бо в цей час по телебаченню показували екранізацію його улюбленої книжки.
 

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage