0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
Бестселер і 35 мільйонів доларів: як екранізували «Правду про справу Гаррі Квеберта»
Роман швейцарського письменника Жоеля Діккера «Правда про справу Гаррі Квеберта», який 2017 року вийшов друком українською у «Видавництві Старого Лева», всі охочі вже можуть побачити у 10-серійній екранізації.
 
Знімали серіал у загальному 81 день – з літа до початку грудня 2017 у Канаді (Форествілль, Квебек, Монреаль). Над створенням екранізації працював французький кінорежисер і сценарист Жан-Жак Анно, відомий своїми іншими кінострічками, зокрема «Чорне і біле в кольорі», за яку 1977 року отримав «Оскар» у номінації «Кращий іноземний фільм», «Ім’я Рози», «Сім років у Тибеті».
 
 
Сценарії для перших епізодів написали Лінні Гріне та Річард Лівайн.
 
 
Головного героя Гаррі Квеберта у стрічці грає зірка серіалу «Анатомія Грей» Патрік Демпсі, роль Маркуса Гольдмана дісталась зірці серіалів «Warcraft: Початок», «Книжковий злодій» – Бену Шнетцеру. Також у зйомках серіалу взяли участь актори Крістін Фросет, Деймон Уейанс-молодший, Вірджинія Медсен тощо.
 
 
Роман 27-річного Жоеля Діккера, який вперше побачив світ 2012 року, одразу став бестселером, його переклали 32 мовами, у франкомовних країнах продали більше книжок «Правда про справу Гаррі Квеберта», ніж «П’ятдесят відтінків сірого», а загальний тираж – понад три мільйони копій. Автор «Правди про справу Гаррі Квеберта» отримав Гран-прі Французької академії за найкращий роман та Гонкурівську премію ліцеїстів.
 
За сюжетом, молодий письменник Маркус Гольдман шукає натхнення і вирушає в гості до відомого романіста Гаррі Квеберта та починає розслідувати вбивство 15-річної дівчинки, у якому звинувачують Квеберта.
 
 
Бюджет екранізації книжки Жоеля Діккера сягає 35 мільйонів доларів.
 
Нагадаємо, що нещодавно українською вийшла наступна книжка швейцарського письменника Жоеля Діккера «Книга Балтиморів».
 
Вам може бути цікаво
Я і Конституція: навіщо потрібні уряд та парламент?
Будь еко: книжки для екологічно свідомого виховання дітей
Арундаті Рой про «Бог дрібниць» та «Міністерство граничного щастя»
Мистецтво стратегії. Путівник до успіху в житті та бізнесі від експертів теорії гри
Нейлбафф Баррі Дж.
Діксіт Авінаш К.
stary_lev Стежити
дописів читачів