0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
Бельгійці замість покемонів ловлять ... книжки
TNW  
 
Надихнувшись популярною грою Pokémon Go, вчителька однієї з бельгійських шкіл Евелін Грегуар вирішила використати цю ідею з більшою користю. Так з’явилась спрощена версія квесту, де замість покемонів гравці «полюють» на книги.
 
Евелін Грегуар створила  у соціальній мережі Facebook  спільноту під назвою «Chasseurs de livres» («Мисливці на книги») кілька тижнів тому. Щоденно там з`являються різні фото та підказки, де заховано книги. Так гравці можуть знайти те чи інше видання. Тільки-но вони прочитають знайдену книгу, можуть її «звільнити» і вигадати власні підказки, щоб інші учасники могли теж насолодитися  читанням. Сьогодні спільнота налічує вже понад 77 тисяч учасників. Деякі з них вирішили перетворити «полювання на книги» на щоденний ритуал, а на сторінці спільноти ділитися власними відгуками про прочитане. 
 
Ідея гри прийшла авторці проекту, коли вона розставляла книжки у своїй домашній бібліотеці та не знайшла місця для усіх видань. На думку Евелін, це чудовий спосіб обмінюватися книгами та створювати нові читацькі спільноти.
 
 
Вам може бути цікаво
Дивні, але захопливі: 3 книжки, від яких неможливо відірватись
(Не)ідеальні люди в ідеальному світі: рецензія на книгу Елізабет Ґілберт «Місто дівчат»
Ганна Лелів про віру в себе і «928 миль від дому»
Топ-5 книг від Наталі Іваничук
Одеська книгарня-кав`ярня Старого Лева не працюватиме 8-11 червня
Онлайн-презентація збірки Анни Малігон «Розарій»
stary_lev Стежити
дописів читачів