"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

«Азбукове Королівство Магів та Янголів» відкрило двері
У четвер, 10 жовтня у київському Музеї книги та друкарства розпочався IV фестиваль дитячої книги «Азбукове Королівство Магів і Янголів». Впродовж чотирьох днів Фестивалю діятимуть виставки художників-ілюстраторів Катерини та Володимира Штанків, Артбуків, Міжнародного конкурсу дитячого пленерного малюнку «Золотий Мольберт», м’якої іграшки художниці Олени Тєрєхової.
 
Також відбуватимуться творчі зустрічі з письменниками та художниками, презентації найцікавіших нових видань дитячої літератури, майстер-класи з виготовлення паперу, каліграфії, духовного співу, книжкової графіки, друку гравюри, акторської майстерності та ін.
 
Головною подією першого фестивального дня стало відкриття виставки художніх робіт Катерини та Володимира Штанків, яка триватиме до 1 листопада.
 
- Моє захоплення ілюструванням книжок почалося з надмірної любові до казки, - сказала Катерина Штанко, представляючи свої роботи. Художниця також розповіла, що налаштована на фантастичну літературу, дуже любить деталі, а книжка «Слон на ім’я Ґудзик», видана Старим Левом, стала для неї своєрідним експериментом. - Це перша моя книжка в холодній гамі, моя перша синя книжка, - підкреслила Катерина Штанко.
 
Володимир Штанко розповів про свої дипломні роботи, які також представлені на виставці – ілюстрації до казок Редьярда Кіплінга та творів Миколи Гоголя.
 
- Але сформувався як книжковий графік я відтоді, як почав співпрацювати з «Видавництвом Старого Лева», - наголосив художник, розповідаючи про свій шлях у книжковій графіці.
 
Фото: Музей книги та друкарства України, by Bohdan Poshyvailo
 
 

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage