"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

Авантюра Мар’яни Савки
Затишно та романтично провели вечір минулої п’ятниці ті, хто завітав до київського креативного простору «Часопис» на зустріч із поетесою та головним редактором «Видавництва Старого Лева» Мар’яною Савкою. Авторка розповіла, як «народилось» видавництво, як їй вдається поєднувати ролі поета та видавця, а також про те, що ховається між рядками її віршів.
 
«У першій збірці «Оголені русла» багато театру, втечі і декадансу», - говорила поетеса. У дев’яностих її життя стало «порою театральних контекстів», адже свій творчий шлях Мар’яна Савка почала у театрі ім. Леся Курбаса. Потім, за словами поетеси, вона 6 років працювала у бібліотеці, пізніше – журналістом. І тільки після цього з’явилось «Видавництво Старого Лева». «Це була неймовірна авантюра», - зізналась Мар’яна Савка.
 
Читачів цікавило, як вдається знаходити час та натхнення на написання віршів, поєднуючи ролі поетеси та видавця. «Свого часу мені дуже допомогли мандрівки, адже це - емоційний сплеск, зміна життєвого ритму, яка дає неймовірний творчий потенціал», - розповіла Мар’яна.
 
Розмови про творчість переплітались із читаннями віршів та «ворожіннями» на збірці «Пора плодів і квітів».
 
 

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage