0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
Аукціон масонських книг
Колекцію масонських книг XVIII століття виставили на продаж у «Будинку антикварної книги в Нікітському» у Москві. Масонські видання майже неможливо знайти у відкритому продажі, їх тиражі були знищені. Адже, на думку багатьох дослідників та істориків, саме ці книги стали причиною появи революційних настроїв як у Європі, так і в Росії.
 
Більшість видань - з бібліотеки «генерального делегата ордена мартиністів у Росії» Петра Михайловича Казначеєва. Серед них - рідкісний повний примірник книги «Образ житія Енохова або Род і спосіб ходіння з Богом», надрукований в друкарні Новікова в 1784 році. Незабаром після виходу тираж був конфіскований. Винятковою є книга «Au Джемма Magica, або Магічний дорогоцінний камінь...» 1784 року, тираж якої був конфіскований і знищений при арешті видавця Миколи Новікова у 1793 році.
 
На другій сесії аукціону буде продано працю «Про помилках і істині, або Відозва людського роду до загального початку знання ...» французького містика Сен- Мартена (1785 р.), ідеї та ім'я якого через століття дали назву ордену мартиністів.
 
Вам може бути цікаво
Жодної магії – лише наука!
Чи буває «забагато щастя»? Еліс Манро
Роман Саллі Руні «Нормальні люди» вийде українською у «Видавництві Старого Лева»!
Що відчувати, читаючи «Оптику Бога»
Книжковий 2020. Що чекати від Старого Лева (доросла література)
Вірш дня. Григорій Чубай
stary_lev Стежити
дописів читачів
Коментарі
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
Опублікувати