0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
Арт-директор «Видавництва Старого Лева» отримав перемогу в конкурсі Ukrainian Design: The Very Best Of 2020
Назар Гайдучик, арт-директор «Видавництва Старого Лева», отримав найвищу нагороду – «The Very Best of» – у конкурсі Ukrainian Design: The Very Best Of 2020. Назар переміг у номінації А10 «Books design and illustration» з обкладинкою до книжки «Магнетизм» Петра Яценка. Також нагороду «Best of» у цій же номінації отримав дизайнер видавництва Антон Селлешій за оформлення книжки «Її тіло та інші сторони» Кармен Марії Мачадо.
 
 
Чи існує насправді дизайн в Україні? Чи можуть українські дизайнери гідно конкурувати із визнаними дизайнерами Італії, Швейцарії, Німеччини? Аби з'ясувати це питання, премія Ukrainian Design зібрала 32 експертів з усього світу, які увійшли до журі конкурсу.
 
Цьогоріч вони зібрались в дев'яте, аби обрати кращих з кращих українських промислових дизайнерів, графіків, дизайнерів середовища, текстилю, упакування, фахівців у телевізійному та digital дизайні. Тож усій команді Старого Лева надзвичайно приємно, що два дизайнери та дві книги видавництва отримали нагороди у конкурсі.
 
Для самих переможців нагороди стали несподіванкою. «Подався в останній день дедлайну, – розповідає Назар Гайдучик, який виборов "золото" у номінації "Книжковий дизайн та ілюстрації". Багато чув про конкурс, і цього року вирішив таки взяти участь. Чесно кажучи, нагорода "The Very Best of" стала абсолютною несподіванкою для мене – припускав, що, можливо, пощастить взяти відзнаку "Best of"». 
 
У робочому портфелі Назара десятки обкладинок книжок. Чому на конкурс подав саме «Магнетизм» пояснює кількома факторами: «Ця обкладинка найновіша, вона ще не пережита до кінця, і це мені подобається. Тут мінімум засобів, один цілісний образ. Головний об'єкт – бомба-яйце, яке символізує знищення, силу і внутрішній вогонь, а водночас крихкість і вразливість. Це життя і смерть в одному образі. Також бомба і яйце окремо є ключовими об ' єктами роману. Акцент – це помаранчева тріщина, яка наочно демонструє явище "за мить до дії". Що відбудеться після цієї миті? Це створює інтригу».
 
Команда Старого Лева вітає і щиро радіє за Назара Гайдучика та Антона Селлешія! 
 
Вам може бути цікаво
Викрадення! Гаряче літо Ракети на чотирьох лапах (колекція)
Ракета на чотирьох лапах під прикриттям (колекція)
Нові пригоди Ракети на чотирьох лапах (колекція)
Розшукується Ракета на чотирьох лапах (колекція)
Клуб червоних кедів. Ми the best! (колекція)
Клуб червоних кедів. Усе заради мрії (колекція)
stary_lev Стежити
дописів читачів