"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

Архів Габріеля Гарсія Маркеса, проданий за $2,5 мільйони, відтепер у вільному доступі
 
Рукописи, листи, фотографії та інші матеріали з архіву відомого колумбійського журналіста та  письменника, Нобелівського лауреата Габріеля Гарсія Маркеса тепер доступні для досліджень і відкриті для усіх охочих. Про це повідомили представники Техаського університету, які є власниками архіву письменника.
 
У минулому році Техаський університет за 2,5 мільйони доларів викупив архів Маркеса, у якому зберігаються матеріали за 60 років життя і творчості автора.  Колекція складається з майже 40 коробок текстів, написаних з 1948 по 2009 рік. До архіву входять рукописи його найвідоміших творів, серед яких «Сто років самотності», «Кохання в час холери», «Про кохання та інших демонів». З десяток коробок вміщують листи Маркеса, написані у період з 1961 по 2013 рік. До архіву входить також серія фотографій письменника. На деяких можна побачити Маркеса разом із кінематографістами Вуді Алленом і Луїсом Бунюелем, а також кубинським політичним діячем Фіделем  Кастро.
«Читачі мають доступ до робіт, і завдяки архіву зможуть відкрити для себе інший бік митця. Той, де він викидає сторінки та цілі розділи і переписує їх знову, відмовляється від одних частин твору задля інших», - говорить бібліограф Техаського університету  Хосе Монтелонґо.
 
 

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage