"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

Антон Санченко презентує книгу «Земля Георгія» у п’ятьох містах України
У липні письменник та перекладач Антон Санченко презентує свою нову книжку «Земля Георгія», що вийшла у «Видавництві Старого Лева», у п`ятьох містах України: Києві, Івано-Франківську, Львові, Харкові та у Дніпрі. Під час презентацій письменник говоритиме про силу українського характеру, про кораблі та мореплавців, про Україну та Грузію, про силу духу й справедливість. 
 
До видання увійшли шість повістей, написані у різний час. Книга побудована на досвіді бувалого мореплавця, якому доводилося зазнати випробувань і у воді, і на суші. Герої повістей Антона Санченка - здебільшого люди суворі, витривалі, відчайдушні, дотепні й заповзяті. Хоча й серед них трапляється хтось чужорідний, загрозливий своєю підступністю й лицемірством, як, зрештою, в будь-якому гурті, проте це каталізує вроджені властивості українського характеру. 
 
«У книжці зібрані дуже давні й недавні повісті про Грузію, - говорить Антон Санченко. - Принаймні можна порівняти, що хвилювало 27-річного автора і що важливо для 50-річного. І чи пішли роки писання на користь стилю. Грузію на різних етапах миру і війни також можна порівняти й принаймні уявити, чого слід чекати від війни в Україні. Ну а море - поза часом і поза кордонами, воно і зараз, сподіваюся, таке, попри відібраний у нас Крим».
 
Презентації книжки «Земля Георгія» відбудуться у:
 
Середа, 13 липня – Київ, Книгарня «Є» (вул. Лисенка, 3), 18:30 – Модератор: Галина Ткачук;
 
Четвер, 14 липня -  Івано-Франківськ, Книгарня «Є» (вул. Незалежності, 31), 18:00 – Модератор: Богдан Ославський;
 
П`ятниця, 15 липня – Львів, Книгарня «Є» (просп. Свободи, 7), 18:00 – Модератор: Галина Крук;
 
Вівторок, 19 липня – Харків, Книгарня «Є» (вул. Сумська, 3), 18:30 – Модератор: Ігор Зарудко;
 
Середа, 20 липня – Дніпро, Книгарня «Є» (вул. Глінки, 15), 18:30 -  Модератор: Надійка Вовк.
 
 

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage