0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
Андрій Курков пише книгу про Євромайдан
Український письменник Андрій Курков оголосив, що працює над книгою, в якій опише особисте бачення революційних подій в Україні, ставлення до Євромайдану та різних політичних і громадських сил. Книгу автор адресує іноземним читачам, зацікавленим долею України.
 
Андрій Курков про свій новий твір: «Це особистий погляд, це мої щоденники, які я пишу з 21 листопада і закінчу писати 24 квітня. Майже кожного дня я описував події і як я їх сприймав, мої роздуми. А там, де треба щось пояснювати, я пояснював, давав коментарі. Наприклад, там є зноски, зірочки про Голодомор, Степана Бандеру, про партію «Свобода», «Правий сектор» та деякі політичні персоналії. Я пояснюю для іноземців деякі моменти української історії чи сьогоднішньої реальності».
 
Назва книги ще невідома. На обкладинці будуть фото, зроблені на Майдані Незалежності, зокрема і фото самого письменника на тлі багаття в діжці.
 
Вже у травні книжка вийде французькою, у червні - німецькою, трохи згодом – литовською та норвезькою. Українською і російською мовами книга з’явиться лише у вересні.
 
 
 
Вам може бути цікаво
Таємниця Життя та смерті
Хоменко Марія
Книга «Війна, що змінила Рондо» вийде у США
Повернення природного мислення: Мапа думок та її нескінченні можливості
Рудик Марія
Ройз Світлана
stary_lev Стежити
дописів читачів
Коментарі
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
Опублікувати