"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

Американські діти назвали найкращі книжки року
Waterstones – премія дитячої та підліткової літератури в США, яку отримають видання найкращих письменників та ілюстраторів, опублікувала «короткий список» номінантів. Переможців у трьох номінаціях буде оголошено 3 квітня. У 2014 році американські діти назвали кращими такі видання:
 
1.Соман Чайнані «Школа Добра і Зла»

У центрі сюжету знаходяться звичайні хлопчики і дівчатка, яких викрали з їхніх будинків і відправили до Школи Добра і Зла, де вони повинні пройти навчання.

Хтось стане легендарним героєм, хтось лиходієм, хтось принцесою, а хтось відьмою. Головна героїня, красуня Софі, потрапила на Факультет Зла, а її краща подруга Агата - на Факультет Добра. Їхні долі закручуються, щоб знову зіткнутися в найважливіший для нашого світу момент.

2.Лаура Докрілл «Дарсі Бурдок»

Дарсі – допитлива десятирічна дівчинка. Вона розумна, смішна і віддана. Вона екстраординарно сприймає світ і навіть у повсякденних речах бачить чудо.

3.Емеральд Фаннел «Школа Шівертон»

Події розповідають про хлопчика, який перевівся до нової школи. Що ж чекає на нього тут, враховуючи усі жахіття, які відбувалися з ним в попередній школі?

4.Сандра Грівз «Череп в лісі»

У старому лісі сваряться кузени Метт і Тільда через знайдений череп. І з цього моменту починають відбуватися темні речі. Птахи і тварини стають поганими, ходять чутки про повернення древнього прокляття. Але що може Метт і Тільда зробити, щоб зупинити це?

5.Кетрін Ранделл «На даху»

Усі думають, що Софі є сиротою. Усі говорять, що ніхто більше не вижив у корабельній аварії. Але Софі пам’ятає свою матір, яка пливла серед хвиль та просила про допомогу. Опікун запевняє Софі, що це практично неможливо, щоб її мати вижила. Але ніколи не кажіть «неможливо»…

6.Пірс Тордей «Останній дикий»

Це історія про хлопчика на ім'я Кестер. Він незвичайний, але він не знає про це. Все, що він знає, це те, що у його спальні живе є зграя голубів. Раптом птахи починають говорити з ним. У цей момент його життя змінюється назавжди.

7.Емілі Мердок «Якщо ви мене знайшли»

Те, що трапляється у лісі, - у лісі і залишається. Кері зберігає страшну таємницю. Якщо вона її відкриє, це може знищити майбутнє Кері. Якщо вона цього не зробить, чи зможе дівчина коли-небудь почувати себе вільною?

8.Девн О`Портер «Паперові літачки»

Історія дружби між двома дівчатами з неблагополучних сімей.

9.Рута Сеперту «З легкістю»

1950 рік, Французький квартал Нового Орлеана наповнений секретами. Повія борделю Джозі Морені хоче від життя більше, ніж їй можуть запропонувати в борделі…

10.Нік Бромлі і Нікола О'бірн «Відкривати дуже обережно»

Перероблена версія казки «Кривенька качечка»

11.Кортні Дісмас «Гарольд знаходить голос»

Історія про те, як паризький папуга прагне розмовляти.

12.Хелен Ханкокс «Пінгвін в небезпеці»

Підступні кішки викрадають пінгвіна.

13.Ясмін Ісмаїл «Пора спати, Фред!»

Собака робить все можливе, щоб не заснути.

14.Джемма Меріно «Крокодил, який не любив воду»

Якось крокодил виявляє, що він відрізняється від інших, бо не любить воду.

15. Алексія Касель «Кістки дракона»

Історія про чотирнадцятилітню дівчинку, яка не може розповісти, що з нею трапилось. Але під дією гіпнозу всі її таємниці розкриваються…

16. Ерін Ланге «Масло»

Продюсер програми новин Ерін Ланге розкриває тему знущань над хлопчиком з надмірною вагою.

17. Холлі Смейл «Дівчина – майстер»

Цей твір є спробою колишньої моделі Холлі Смейл показати, що робиться в модельному бізнесі насправді.

18. Еліс Донал «Ласки»

Чудова ілюстрована книга. Світ ласок, де завжди багато жартів, карти та лабораторії. 

The Guardian


 
Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage