"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

Amazon назвав найкращі книги 2015 року
 
Найбільший книжковий інтернет-магазин світу Amazon опублікував рейтинг найкращих книг 2015 року, до якого увійшли видання різних жанрів та тематичного спрямування.
 
Так, у топ-десятку потрапили такі твори:
 
1. «Долі й фурії» Лорен Грофф. Історія життя 22-річних Лотто і Матільди, пари, які шалено закохуються один в одного і одружуються. Через десять років їхній шлюб здається все ще міцним, але насправді все значно складніше, ніж на перший погляд.  
 
2. «Між світом і мною» Та-Нехісі Коутса. У своїй книзі письменник змалював історію головного героя від дитинства до участі у громадянській війні, показуючи усі випробування, що йому довелось пережити. 
 
3. «Стати Ніколь» Емі Елліс Натт. Уейн і Келлі всиновили двох хлопчиків-близнюків, і через деякий час почали помічати суттєві розбіжності у поведінці дітей. Коли один захоплювався машинками і всякими «хлопчачими штуками», іншого приваблювали ляльки-принцеси і гра в «Русалоньку». І саме про дорослішання та самоусвідомлення другого хлопця йдеться у книзі. 
 
4. «Вуглик в попелі» Сабаи Тахір. Історія жорстокої та складної боротьби проти імперії, боротьби за свободу, - ось що чекає на читачів у цій книзі. 
 
5. «Соловей» Крістін Ханни. У книзі письменниця розповідає про період Другої світової війни, а на передній план виводить життя двох сестер, розлучених на теренах окупованої німцями Франції.
 
6. «Брати Райт» Девіда МакКаллоу. Письменник на сторінках книги описує історію всесвітньовідомих братів – винахідників літака. У книзі автор опирається на листи та щоденники Райтів.
 
7. «Я означає яструб» Хелен Макдональд. Після смерті батька героїня вирішує приручити найбільш хижого птаха – яструба. Чи вдасться це їй і який досвід принесе «дресирування» - читайте у книзі. 
 
8. «Чистота» Джонатана Францена. Історія  юнацького ідеалізму, вірності та… вбивства. Героїня книги ніколи не знала батька, а її мати ховається від людей. Дівчина не розуміє, чому. Але згодом таємниці починають відкриватися...
 
9. «Не рухайся» Саллі Манн. У своїх мемуарах письменниця відсуває ширму, за якою ховала своє сімейне життя. Тут читачі знайдуть усе, у тому числі побутове насильство, нещасні випадки, обман, і, можливо, навіть вбивство.
 
10. «Дівчина в поїзді» Полі Гокінс – моторошна історія про зникнення, про трьох жінок і різні таємниці.
 
 
 

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage