0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
Алла Слотвінська: «Важливо вміти домовлятися зі своєю дитиною»
Про десять причин дитячого непослуху та як їх уникнути розповіла дитячий психотерапевт Алла Слотвінська. Під час 10-го Дитячого Форуму вона провела майстер-клас для батьків, який базується на її книзі «Бавимося разом або Як впоратися з дитячим непослухом». Модерувала зустріч Мар’яна Савка.
 
За словами Алли Слотвінської, у якої за плечима дванадцятирічний досвід роботи психотерапевтом, батькам варто частіше уявляти себе на місці своєї дитини, навіть промовляти від її імені – і тоді легше зрозуміти маля. «Щоб було легше, я виокремила десять основних причин того, чому наші діти  бувають неслухняними, - каже Алла Слотвінська. – Кожна із них зводиться до того, що є нереалізованою котрась із потреб маляти».
 
Серед причин непослуху за версією дитячого психотерпевта – перевірка батьківської любові, відсутність чітких меж або перевірка їх на міцність, привертання уваги, дослідницька цікавість, відстоювання своєї думки, опір гіперопіці і навіть наслідування батьків чи частих сварок між ними.
 
«Важливо вміти домовитись зі своєю дитиною, наприклад, про те, що є її час, а є ваш час», - настановляє Алла Слотвінська. Вона радить у якості помічників дієві ігри на щодень. Приклади цих ігор вона наводить у своїй книзі «Бавимося разом…», їх там зібрано більше 60-ти. «Ці ігри – відповіді на більшість дитячих «не хочу», які трапляються у різному віці», - зауважила авторка.
 
 
Вам може бути цікаво
Онлайн-презентація книги Наталки Сняданко «Перше слідство імператриці»
«Любов, дідусь і помідори» – дитяча книга, яка рятує життя
За лаштунками свят. Як говорити з дітьми про традиції?
Тест. Як добре ви знаєте Гемінґвея?
Гаражний розпродаж стартує: знижки до 70%!
Даруємо знижку -20% на книжку «Маламандер»!
stary_lev Стежити
дописів читачів