"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

7 книг для творчої самореалізації
Кожна пора року по-своєму підходить для творчості. Довгі зимові вечори – чудовий спосіб відпочити й зайнятися власними справами, для душі. Якщо час для творчості є, а натхнення немає – не біда. Наступна добірка допоможе творчій реалізації, самовдосконаленню, розвитку та в багатьох інших важливих питаннях.
 
Сергій Завалко, blog.yakaboo.ua 
 
Стівен Кові «7 звичок надзвичайно ефективних людей»
 
Книга присвячена розвитку особисті. У її основу автор поклав принципи гуманістичної психології. Кові дослідив велику кількість книжок із бізнес-літератури, після чого випрацював свою програму самовдосконалення і творчого росту. Поради автора можна використовувати як у бізнесі, так і в особистому житті. Власні ефективні методи чоловік випрацював, дослідивши корисні звички відомих бізнес-лідерів.
 
Стівен Кові – консультант із питань керівництва, лектор, викладач і консультант з організаційного управління. Книгу «7 звичок надзвичайно ефективних людей» журнал TIME назвав однією з найкращих у плані бізнес-літератури.
 
Джулія Кемерон «Шлях митця»
 
 
Книга – практичний курс, який треба проходити поступового, протягом 12 тижнів. Своєю роботою Кемерон допомагає мільйонам людей знайти творчий потенціал і відкрити в собі нові (або розбудити давні) таланти. Книга написана більше ніж  25 років назад, але досі не втрачає актуальності. Авторка буквально змушує людей позбавлятися страхів і повністю відкриватися творчості.
 
Джулія Кемерон – журналістка, сценаристка, режисер, поетеса і драматург. Авторка семи книг, найпопулярніша серед яких – «Шлях митця». Відома творами, присвяченими творчим особливостям людей.
 
Барбара Шер, Енні Готтліб «Мистецтво мріяти»
 
Кожна людина хоче створити життя власної мрії. Виявляється, це можливо. Автори книги «Мистецтво мріяти. Як отримати те, чого насправді бажаєш» розробили методики, керуючись якими туманні бажання можна перетворити в конкретні результати. Книга допоможе людям складати правильні плани дій і випрацьовувати корисні навички.
 
Барбара Шер – спікер, автор книг про досягнення цілей. «Мистецтво мріяти» – перший бестселер Барбари, який перевидається вже 35 років.
 
Енні Готтліб – незалежний автор. Спеціалізується на психології. Допомагає колегам готувати матеріали для публікацій.
 
Остін Клеон «Кради як митець»
 
Книга, яка змушує кожну людину повірити в себе та у власний потенціал. Автор дав читачам 10 порад, котрі сам хотів би отримати, коли починав творчий шлях. Клеон наголошує, що в сучасному світі важко вигадати щось оригінальне, але кожна особистість по-своєму унікальна, тому треба брати приклад із відомих людей, водночас дослухаючись до власного «я». Перевірити ефективність порад можна на вправах, наведених у книзі.
 
Остін Клеон – письменник і художник. У минулому – бібліотекар, веб-дизайнер і рекламний копірайтер. Виступає з лекціями про творчість на різних заходах. Книга «Кради як митець» стала бестселером.
 
Кріс Барез-Браун «Wake Up!»
 
 
Книга для людей, які втомилися від одноманітності та буденності. У багатьох виникають ситуації, коли вчора нічим не відрізняється від сьогодні. Автор книги «Wake Up! Прокидаємось! або Як перестати жити на автопілоті» допоможе виправити цю ситуацію. На думку Бареза-Брауна, кожна людина здатна покращити власне життя, позбутися «автопілота» і змінити світогляд. Книга допомагає людям заснути в буденності, а прокинутися в оновленому і яскравому світі.
 
Кріс Барез-Браун – бізнес-аналітик і лектор. Автор кількох бестселерів.
 
Скотт Белскі «Воплощение идей»
 
Книга допоможе людям, які мають цікаві, оригінальні чи, можливо навіть, геніальні ідеї, але не можуть втілити їх у життя. Автор спрямував усі сили на те, щоби навчити людей реалізовувати задумане. Белскі розробив правила і прийоми, керуючись якими кожен зможе матеріалізувати ідею, правильно використовуючи час і власні можливості. З допомогою книги можна назавжди подолати страх на шляху до заповітної мрії.
 
Скотт Белскі – підприємець, бізнесмен. Засновник мережі Behance, де розміщують портфоліо кращі світові дизайнери. Консультує провідні ЗМІ та пише книги.
 
Адам Куртц «1 страница в день»
 
Оригінальна книга у формі блокнота, яка кожного дня спонукає людину до творчості. Автор пропонує читачам замінити смартфони олівцями і відкрити в собі креативний потенціал. Заповнювати книгу варто кожного дня: малювати, складати плани, списки, писати замітки, занотовувати важливі події чи власні думки. Автор запевняє, що таким методом люди часто відкривають у собі творчі здібності та придумують цікаві проекти.
 
Адам Куртц – графічний дизайнер, письменник і художник, власник інтернет-магазину подарунків та сувенірів. Дебютна скетч-книга автора «1 страница в день. Ежедневник для творческих людей» стала бестселером.
 
 

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage