"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

5 захопливих романів цієї весни
Весною завжди хочеться легких, цікавих та захоплюючих романів. У нашій добірці топ-5 весняних новинок від Видавництва Старого Лева ти точно знайдеш книжки, які закохають у свій сюжет.
 
 
Автор: Жоржі Амаду
 
 
Якщо тебе вабить загадкова та розмаїта культура Латинської Америки з її карнавалами, вбранням, музикою, стравами і таємничими віруваннями, то ця книжка для тебе.
 
Роман «Дона Флор і двоє її чоловіків» усесвітньовідомого письменника, громадського і політичного діяча, академіка Бразильської академії літератури Жоржі Амаду написано в жанрі магічного реалізму. Поряд із вигаданими, але цілком правдоподібними і живими персонажами, у творі фігурують реальні представники бразильської культури 30-40 років ХХ сторіччя — музиканти, співаки, актори, а також божества і духи афро-бразильських релігійних культів. Та на першому місці, звісно ж, історія дони Флор, красуні, неперевершеної кулінарки, власниці школи «Смак і Мистецтво», яка мусить обирати, що для неї в житті важливіше: громадська думка чи особисте щастя.
 
Автор: Арундаті Рой
 
 
«Бог Дрібниць» — це перший роман Арундаті Рой, індійської письменниці та громадської активістки, який одразу здобув світове визнання і отримав Букерівську премію. Події розгортаються в південноіндійському штаті Керала, у мальовничому містечку на берегах могутньої ріки. У світі каст, традицій та комуністичного руху.
 
Головна героїня книги Амму, розлучена молода матір двох близнюків, Рахелі та Ести, повернулася до батьківського дому і якось уночі покохала одного чоловіка. І тим самим порушила основоположні закони функціонування тамтешньої громади. І була покарана, разом зі своїми дітьми.
 
Автор: Давід Фоенкінос
 
 
«Ніжність» — книжка, що підкорила мільйони читачів у всьому світі. Глибокий, витончений і несподіваний роман про кохання та втрату.
 
Наталі пощастило зустріти ідеального чоловіка, але ідилія раптово уривається. Вона загортається у кокон болю і страждання, повністю віддається роботі і, здається, вже ніколи не зможе бути щасливою. Одного дня під впливом якогось химерного імпульсу Наталі цілує свого нудного колегу, найпересічнішого на світі чоловіка, й миттєво забуває про цей дивний вибрик. Наталі і Маркус — на перший погляд, зовсім не пасують одне одному, та той випадковий поцілунок перевертає їхні життя.
 
За мотивами книжки вийшов однойменний фільм.
 
Автор: Дорж Бату
 
 
Головний герой книги Андрій Васильєв у минулому працював ведучим новин і готував репортажі з гарячих точок. А сьогодні він — оператор корекції траєкторій Центру керування польотами Національного управління з аеронавтики та досліджень космічного простору США.
Герої цієї книжки, працівники НАСА, котрі відповідають за траєкторії і орієнтацію сателітів, а також за підведення космічних кораблів на підхідні орбіти до міжнародних космічних станцій. З Доржем, його напарницею Франческою, полковником Вескоттом, Сарою, професором Расселом та іншими героями книги постійно трапляються кумедні та незвичайні історії. Найчастіше у різні халепи потрап¬ляє сицилійка Франческа. Усе, до чого вона торкається, вибухає, горить і розбивається...
 
Автор: Інґмар Берґман
 
 
«Довірливі розмови» — перший переклад українською мовою прози Інґмара Берґмана.
 
Це історія, що розгортається навколо класичного конфлікту (подружньої зради) та передана з глибоким «берґманівським» психологізмом і напругою.
 
У романі п’ять частин — п’ять розмов, що нагадують постановку теат¬ральних сцен: спершу автор подає опис оточення, в якому співдіють персонажі, а тоді зміщує акцент на діалоги. У цих розмовах виходять назовні почуття провини і тривога, зрада і ревнощі, що межують з божевіллям, прагнення пережити швидкоплинний любовний екстаз і відчай від неможливості затримати ці миті.
 

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage