"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

12-річна освіта: менше навантаження чи більше проблем?
 
Як відомо, однією з ключових змін сучасної української освіти стане перехід на 12-річне шкільне навчання, як передбачає законопроект «Про освіту». За словами міністра освіти і науки України Сергія Квіта, це повинно сприяти зменшенню навантаження на школярів.
 
Згідно з пунктом третім законопроекту, введення в дію 12-річного навчання відбудеться 1 вересня 2018 року для початкової школи, базова середня освіта за новою системою стартує 1 вересня 2022 року. Також 1 вересня 2018 року розпочнеться навчання для учнів, які оберуть навчання у профільних середніх навчальних закладах. 
 
Окрім того, як зазначив міністр, оскільки школярі матимуть можливість обирати навчальні дисципліни та профільну освіту, зменшиться кількість студентів, що вступатимуть у ВНЗ, а отже зменшиться кількість університетів та інститутів. Натомість буде зроблений акцент на закладах професійної освіти.
 
Також у законопроекті йдеться про те, що в Україні з`являться омбудсмени – люди, що слідкуватимуть за дотриманням прав людей на освіту. 
 
 

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage