"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

100 000 книг для сільських бібліотек
Другого квітня у міжнародний день дитячої книги стартує благодійна акція «100 000 книг для сільських бібліотек». Акція триватиме до 17 квітня і, звичайно, до неї долучиться і Старий Лев. 
 
За останні роки фонди бібліотек, особливо сільських, практично не поповнюються сучасною літературою. А діти із сіл мають все менше можливостей читати цікаві та пізнавальні книги. 
 
«Уже понад рік уся країна переконується, як багато можуть досягти українці, об'єднуючи свої зусилля, - йдеться на сайті акції. - Цей проект спрямований на те, щоб згуртувати мешканців українських міст заради важливої мети – зібрати книги для дітей з українських сіл».
 
Проект організований з ініціативи Фундації Дарини Жолдак та Міністерства освіти і науки України. Основна хвиля збору триватиме з 2 по 17 квітня 2015 у 25 містах України. Будь-яка людина може організувати серед місцевих шкіл збір книг, попередньо зареєструвавшись. Це можете бути і ви. Збір книжок почнеться 2 квітня і до цього часу треба встигнути зареєструватись на сайті.
 
Організатори акції зазначають, що насамперед зацікавлені в художній літературі, виданнях останніх років, які могли б стати цікавими та актуальними для юних читачів. По завершенню акції усі книги будуть відправлені до найближчих сіл. Результати акції будуть озвучені під час V Міжнародного фестивалю «Книжковий арсенал», який відбудеться в Києві з 22 по 26 квітня.
 
Перелік пунктів збору книг у Вашому місті можна знайти на карті.
 

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage