"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

1 вересня: що нового у школах?
 
Останні кілька місяців Міністерство освіти і науки України розробляло нові законопроекти щодо навчальної системи. Велася мова про 12-річне навчання, профільну освіту у старшій школі, платні підручники та багато іншого. Які ж зміни врешті чекають на школярів у цьому році?
 
У 2015/16 навчальному році у школах проводитимуть різні заходи розважального типу, що за словами міністра Сергія Квіта повинно стимулювати дітей у навчанні. Також у шкільній програмі з`являться уроки національно-патріотичного виховання, а кількість годин для вивчення іноземних мов збільшиться: до 3 годин у 9 класах,  до 3,5 – у 10 та 11 класах.
 
Також Сергій Квіт наголосив, що у цьому навчальному році скасовано близько 1600 документів-звітів. Проте міністр вважає, що ці типи звітності можуть відновлювати на регіональному рівні, та порадив місцевим адміністраціям зайнятися рішенням цієї проблеми. 
 
Як уже повідомляв Старий Лев, видання підручників у цьому році відбуватиметься коштом Міністерства освіти і науки та обласних адміністрацій. Тож батькам не доведеться купувати навчальні видання власним коштом.  
 
Також в Україні розпочнеться процес оптимізації малокомплектних шкіл, але він не стосуватиметься початкових шкіл.  ВНЗ пройдуть перевірку й ті з них, що забезпечують низький рівень освіти, будуть закриті. 
 
 

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage