0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн
Маша, або Постфашизм обкладинка
Маша, або Постфашизм обкладинка
Маша, або Постфашизм обкладинка
Маша, або Постфашизм обкладинка
Маша, або Постфашизм обкладинка
Маша, або Постфашизм обкладинка
Маша, або Постфашизм обкладинка
Маша, або Постфашизм обкладинка
Маша, або Постфашизм обкладинка
Маша, або Постфашизм обкладинка
СПОСІБ ОПЛАТИ Банківською карткою, Готівкою при отриманні
СПОСІБ ДОСТАВКИ Нова пошта, Укрпошта за кордон, Кур'єрська доставка та самовивіз (Львів, Київ, Одеса, Дніпро)
СПОСІБ ОПЛАТИ Банківською карткою
ФОРМАТ EBOOKS fb2,epub,mobi,pdf

Маша, або Постфашизм

Ілюстрації: Гайдучик Назар
Вік: Дорослі, 18+
Рік видання: 2016
К-ть сторінок: 288
Вага: 480 г
Розміри:145x200 мм
ISBN:978-617-679-216-1

Четверте тисячоліття. Журналіст «Голосу Рейху» несподівано закохується в самку стора - одну з істот, які мають людське тіло, але яких не вважають за людей - і стає на шлях боротьби за право сторів називатися людьми. Але чи вдасться герою і його соратникам врятуватися від постфашистів? Вони втікають від переслідування в гори, де на них чекають страшні та романтичні пригоди і вічна туга за людською рівністю та свободою.

В гостросюжетному футуристичному романі відомого українського письменника стрімка інтрига й вражаючі сцени поєднані з боротьбою ідей та сильним гуманістичним пафосом. Це перший в Україні інтелектуальний трилер про витоки людської жорстокості.

Матеріали по темі
Коментарі
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
Опублікувати
Avatar
Дмитро Маєвський
Господи Боже Мій! Ну який в срак* фашизм. Люди, коли Ви вже почнете бачити різницю між фашизмом і нацизмом? Фашизм був в Італії, який по суті створив і привів до влади Б.Мусолінні а от нацистом вже був А.Гітлер, націонал-соціалізм(нацизм) це виключно німецьке явище. Мусолінні не вірив в арійську расу і не робив концентраційних лагерів де винищували євреїв. Так до чого тут ця недоречна назва Постфашизм? Коли люди почнуть вже вчити Історію. Адже це елементарні речі, це дві різні ідеології які порівнювати не варто. І затямте вже раз і назавжди, Гітлер був нацистом а не фашистом.
03-03-2016 11:47 |
Avatar
Юрко Пане Дмитре, свастика також не Гітлером винайдена, а однак вона у нас асоціюється з нацистами. Не зважаючи на те, що в Італії не було Освенцімів, режими Мусоліні та Гітлера є фашистсьскими (почитайте Умберто Еко про 14 ознак фашизму). Німці вважали себе фашистами, хоча їх фашизм відрізнявся від італійського. Нацизм є німецькою формою фашизму, а не його антиподом. У постадянському просторі фашизм і нацизм - синоніми.
09-03-2016 20:25 |
Avatar
Дмитро Маєвський
Вельми шановний пане Юрко, так безперечно свастика не винайдена Гітлером, і мій коментар вище стосувався не свастики, а недоречної назви для книги. Я звичайно дуже поважаю пана Умберто Еко, проте стосовно фашизму з ним не погоджуюся. Його 14 ознак вічного Ур-фашизму, цікаві, непогано описані 14 правил, але не з усіма написаними правилами Я погоджуюся з паном Еко. Тай суть розмови не про 14 правил вічного фашизму. Суть в тому що, підібрана недоречна назва для книги. Не погоджуюся з Вами, що німці себе вважали фашистами, аж ніяк, вони були націонал-соціалісти(нацисти) і вважали себе синами і доньками великої арійської раси, але аж ніяк не фашистами. Гітлер може спочатку і щось плекав з фашизму, але прийшовши до влади, Він створив уже зовсім іншу ідеологію, яка не є подібною до італійського фашизму. Адже фашизм і нацизм, порівнювати не можна. І те що як Ви написали, що на пострадянському просторі фашизм і нацизм - синоніми. Це лише показує дуже велику неосвіченість української нації в цьому питанні. А саме не в здатності, побачити різницю між ідеологіями. Наскільки Я розумію, сюжет книги буде розгортатися на тему...що переможе гуманізм і чи анти-гуманізм? Чи зрозуміють люди, що ми усі "однакові", не залежно від...того чи іншого? Так от, сектори для так званих недолюдей, робили нацисти, ділили людей на вищих та нижчих, і змушували буту рабами для вищих, а усіх незгодних з новими правилами просто знищували. Я розумію, що можливо назва книги, це з одного боку маркетинговий крок, адже українцю більше знайоме слово фашизм ніж нацизм. Але мені просто сумно, що дві різні за змістом і суттю ідеологію знову змішують і роблять їх синонімами...
13-03-2016 17:12 |
Avatar
Дмитро, вибачайте, але хто ви такий, щоб говорити, доречна назва для книги чи ні, навіть не прочитавши? Якщо пан Ярослав вирішив дати їй саме таку назву, то мав на те право. Письменник такого рівня не заслуговує на подібні звинувачення від осіб, які навіть уявлення не мають, про що саме книга.
14-03-2016 2:59 |
Avatar
Доброго дня! А коли книга з'явиться у продажу? Дякую.
24-03-2016 11:36 |
Avatar
Старий Лев
Доброго дня. Книга з`явиться у продажу орієнтовно 5 квітня
24-03-2016 12:06 |
Avatar
Дуже цікава книжка, прочитав за два дні, спочатку шокує звірство людей, але потім ніби зливаєшся з їхнім світом..
29-04-2016 8:49 |
Avatar
Старий Лев
Дякуємо за відгук
29-04-2016 10:23 |
Avatar
Вітаю! Замовила нещодавно цю книгу, сьогодні забрала, а в ній масив сторінок перевернутий по відношенню до обкладинки. Це таке бачення автора чи брак? Як можна виправити?
06-03-2017 21:39 |
Avatar
Старий Лев
Доброго дня. Просимо вибачення! Звичайно, ми замінимо бракований примірник. Вкажіть, будь ласка, номер замовлення, щоби ми могли надіслати вам нове видання.
07-03-2017 9:09 |
Avatar
Замовлення номер 179489. Дякую
08-03-2017 17:39 |
Avatar
Старий Лев
Дякуємо. Незабаром з вами зв'яжеться наш менеджер для уточнення деталей заміни бракованого видання. Ще раз просимо вибачення за незручності!
09-03-2017 9:20 |
Avatar
Яна Сікорська
Доволі цікавий твір, дійсно гостросюжетний, було важко злитися з подіями, з героями, з 3897 роком, але згодом все стало на свої місця. Оформлення просто бомба. Як можна робити такі чудові книги, я просто нерозумію. Ви дійсно ставитесь до книг, як до власних дітей і дбаєте, щоб вони були впорядку. Ви є чудовим прикладом для інших видавництв ( типу КСД) по оформленню. Супер, молодці, горджуся Вами!!!
09-07-2017 20:00 |
Avatar
Старий Лев
Щиро дякуємо за добрі слова!
10-07-2017 10:16 |
Avatar
Книга відверто розчарувала усім - сюжетом, стилем, тим, як виписані персонажі. Загальне враження - ніби з'їв щось вельми неприємне на смак. От читаєш, і чекаєш якоїсь гідної розвязки, чогось, що б наповнило сенсом всі ці нагромадження і хащі авторових фантазій, чогось, заради чого тобі всю цю гидоту треба було витримати, - а нічого немає. Пшик.
22-11-2018 18:10 |
Avatar
Старий Лев
Нам дуже прикро, що книжка вас розчарувала. Проте розуміємо, що вподобань, як і людей, багато різних. Сподіваємося, що все ж ви знайдете серед книг Старого Лева ви знайдете ті, що зачарують вас :)
23-11-2018 10:51 |
Avatar
Звісно, все сказане стосується виключно книги, ваше видавництво тішить нас багатьма іншими виданнями. Дякуємо за це!
24-11-2018 12:50 |
Avatar
Старий Лев
Дякуємо, що обираєте наші книжки! Вдалого вам тижня і, звісно, приємних книжкових знахідок ;)
26-11-2018 10:39 |
Маша, або Постфашизм обкладинка
Маша, або Постфашизм обкладинка
Маша, або Постфашизм обкладинка
Маша, або Постфашизм обкладинка
Маша, або Постфашизм обкладинка