Stary Lev Logo
На жаль, нічого не вдалось знайти за вашим запитом.
wishlist
Stary Lev Logo
На жаль, нічого не вдалось знайти за вашим запитом.

Київ (вул. Михайлівська, 18А)
Ярина Сенчишин про 1990-ті: час та письмо. Вечір на Радіо Культура

1 березня, 18:00 – нова розмова спільного проекту Радіо Культура та «Видавництва Старого Лева» «1990-ті: сучасні класики та їхній час». Цього разу гостею буде поетеса та перекладачка Ярина Сенчишин, а модеруватиме зустріч Олена Гусейнова. Подія відбудеться у Книгарні-кав’ярні (вул. Михайлівська, 18а), тож всіх охочих послухати її вживу запрошуємо в гості до Старого Лева, або ж її можна буде послухати у програмі «Вечір на Радіо Культура» у той же час.

«1990-ті: сучасні класики та їхній час» – цикл розмов про історичні зміни, які відбувалися в перше десятиріччя незалежності України, про тогочасні побут і культуру українців, про літературний процес і свої тодішні дебюти говоритимуть живі класики — письменники, які почали писати наприкінці 1980-х або у 1990-ті роки.

Ярина Сенчишин – поетка, перекладачка, журналістка, майстер FIDE з шахів. Перша лауреатка літературної премії імені Богдана Ігоря Антонича «Привітання життя», лауреатка премії імені Маркіяна Шашкевича. Переклала з польської твори Тадеуша Ружевича, Чеслава Мілоша, Віслави Шимборської, Кароля Войтили (Івана Павла ІІ), Ольги Токарчук, Яна Пєкла. Авторка поетичних книг «Гра в королеву», «Долина ріки Самбатіон», «Розплєси».

Рекомендовані події

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage