Stary Lev Logo
На жаль, нічого не вдалось знайти за вашим запитом.
wishlist
Stary Lev Logo
На жаль, нічого не вдалось знайти за вашим запитом.

Київ (Микільський провулок, 1)
Як розмовляти з дітьми про мистецтво: воркшоп від мистецтвознавиці Софії Рябчук у Києві

«Як розмовляти з дітьми про мистецтво» – пізнавальна книга французької письменниці та мистецтвознавиці Франсуази Барб-Ґалль. У ній простими словами і в зручній формі авторка підказує, як навчити дітей «бачити» картину, розуміти її і відчувати. Про долучення дітей до світу мистецтва, практичні поради та лайфхаки, що зроблять відвідини галереї чи розглядання арт-буку спільним цікавим заняттям, розповідатиме батькам, педагогам та просто усім дорослим Софія Рябчук – дослідниця гармонійного розвитку дитини, мистецтвознавиця та перекладачка книг «Як розмовляти з дітьми про мистецтво» та «Як розмовляти з дітьми про мистецтво ХХ ст.».

Тож чекаємо вас на корисну розмову-воркшоп 29 лютого о 19:00 – у книгарні «Сенс» (Київ, Микільський провулок, 1). 

   

«Як розмовляти з дітьми про мистецтво»: 

Простими словами і в зручній формі авторка підказує, як навчити дітей «бачити» картину, розуміти її і відчувати. На найпоширені й найактуальніші питання запропоновано лаконічні відповіді, покликані задовольнити цікавість і заохотити до нових пошуків. Це конспект, путівник, довідник і мистецький альбом водночас, який можна ретельно вивчати вдома, нашвидкуруч гортати у транспорті чи розглядати в парку.

Книгу адресовано не лише натхненним батькам і педагогам, які прагнуть змалку зацікавити дітей світом мистецтва, – вона й для тих допитливих читачів і читачок, які ніяк не знаходили часу його пізнати.

  

«Як розмовляти з дітьми про мистецтво ХХ століття»:

Щоб продовжити захопливу бесіду, розпочату в бестселері «Як розмовляти з дітьми про мистецтво», авторка пропонує ознайомитися з творчістю сучасних художників і по-справжньому зрозуміти й полюбити мистецтво, яке може здаватися найскладнішим для розуміння. Для цього вона радить забути про всі упередження та ярлики, відкинути непевність — і показує, як довіритися художникам, як перейнятися кожним, навіть найхимернішим, твором; вчить дивитися, бачити і... просто насолоджуватися.

Книга зацікавить батьків та педагогів, які творчо підходять до розвитку дітей, а також — без жодних сумнівів! — усіх тих, хто хоче пізнати й оцінити мистецтво ХХ століття так щиро і відкрито, як діти.

  

Софія Рябчук – магістерка літературознавства Національного університету «Києво-Могилянська академія». Перекладачка літератури та кіно з англійської, французької та польської мов. Менеджерка культурних та освітніх проектів. Дослідниця гармонійного і творчого розвитку дітей, зокрема ефективного впровадження культурно-мистецьких практик у виховні та освітні методики.

Рекомендовані події

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage