5-8 вересня у Києві відбудеться KyivBookFest, який запрошує книголюбів на книжкову виставку-продаж та найцікавіші подій книжкової сфери: презентації новинок, дискусії про важливе, професійні зустрічі представників видавничої сфери та яскраву дитячу програму. Старий Лев теж долучається до програми та ярмарки і чекає вас. Занотовуйте дати та приходьте на події!
Фестиваль проходитиме у ТЦ «Gorodok Gallery» | Pochayna Event Hall (проспект С. Бандери, 23).
Стенд із книгами Старого Лева ви знайдете на 1 та 3 поверхах ТЦ «Gorodok Gallery» | Pochayna Event Hall.
Деталі та квитки за посиланням: kbf.org.ua/catalog/invitations
6 ВЕРЕСНЯ:
12:00 — Як говорити з дітьми про екологію? Лекція Олексія Коваленка за мотивами книги «Планета у лапах. Як тварини оберігають довкілля»
Локація: Вітальня-читальня
Подія: facebook.com/events/1029987072008827/
Яка користь планеті з того, що дощові черв’яки їдять землю? Як зміниться підводний світ, якщо не буде акул? Чи можете ви уявити алігатора – садівником, а слона – копачем криниці? Ні? Тоді запрошуємо вас на лекцію письменника та ботаніка Олексія Коваленка за мотивами його найновішої книги «Планета у лапах. Як тварини оберігають довкілля».
Олексій Коваленко розповість як тваринам вдається щодня робити нашу планету кращим місцем для життя і чим кожен із нас може їм допомогти. А головне — підкаже як простими словами пояснити усе це допитливій малечі.
16:00 — Гра-квест за книгою «Літні Олімпійські ігри»
Подія: facebook.com/share/4c3ARv87ARgxP1e5/
Локація: Вітальня-читальня
Захоплива гра за мотивами книги «Літні Олімпійські ігри» познайомить маленьких читачів з історією літніх Олімпійських ігор від античності до сучасності. Разом будемо бавитись, відповідати на питання та загалом дізнаємось як Олімпіада об’єднувала п’ять континентів, згадаємо видатних постатей, невдачі, сльози, бойкоти, конфлікти, успіхи та рекорди.
7 ВЕРЕСНЯ:
12:00 — Як створити фантастичний світ і що нам потім із ним робити? Майстер-клас із сторітелінгу Володимира Аренєва
Локація: Сцена Б1
Подія: facebook.com/share/Nj1pvrTFM68uEbB5/
Як писати фантастику? На кого орієнтуватись? Якою була еволюція цього жанру в Україні? Та які перспективи у такої літератури? Про це та не лише будемо говорити на майстер-класі з письменником-фантастом Володимиром Аренєвим. А також отримаємо практичні поради щодо роботи над власними фантастичними текстами і світами у них.
12:00 — Подоланння втрати та тексти як пам'ять: розмова з Оленою Чернінькою та Ганною Осадко
Модеруватиме Мар'яна Савка
Локація: Сцена А2
Подія: facebook.com/share/Y9KF9q5mpBPdGNK8/
Книгу Олени Чернінької «Лемберґ: мамцю, ну не плач» та книгу Ганни Осадко «Дубочок з війни» об’єднує те, що для обох авторок написання цих книг мало терапевтичний ефект.
Олена Чернінька — мама воїна, зниклого безвісти.
Ганна Осадко — дружина воїна, який загинув у бою, захистивши собою побратима.
Обидва тексти — про війну і втрату, але коли ми їх читаємо, то розуміємо, що лише сила продовжувати має значення.
14:00 — Публічне інтерв'ю з Ілларіоном Павлюком
Модеруватиме Мар'яна Савка
Локація: Сцена А1
Подія: facebook.com/events/1018357179751002/
Розмова про важливе з письменником Ілларіоном Павлюком, автором бестселерів «Я бачу, вас цікавить пітьма», «Білий попіл» та «Танець недоумка». Про книги видані та ті, що пишуться, страхи, пітьму, сьогодення, війну та життя Ілларіон поспілкується з модераторкою Мар'яною Савкою.
14:00 — «Таємне життя дивозвірів Марії Примаченко»: інтерактивна презентація книги Марини Макущенко
Локація: Майстерня для натхнення
Подія: facebook.com/events/385566517899009/
Картини люблять подорожувати, а ще обожнюють нові знайомства. Особливо, якщо це дивозвірі Марії Примаченко. Авторка інтерактивної книжки Марина Макущенко розповість як подорожують картини, які карколомні пригоди траплялися саме з творами Марії Примаченко, яких лайфгаків ми можемо позичити у відомої художниці та її мальованих героїв для нашого сучасного життя. Будемо слухати казку і правду, а ще творити власні експонати і грати у настільні ігри. Ви дізнаєтеся, яких пригод і ризиків сповнене життя шедеврів і зрозумієте, чому так важливо пильнувати музейні правила.
16:00 — Містичний трилер про реальну трагедію: розмова Юлії Чернінької та Сергія Руденка про книгу «Спадок на кістках»
Локація: Сцена К3
Подія: facebook.com/events/1206231644022178/
Запрошуємо на зустріч з письменницею Юлією Чернінькою та презентацію її нової книги. «Спадок на кістках» — це містичний трилер про реальну трагедію, яка сталася у червні 1941 року в урочищі Саліна на Львівщині, де комуністичний режим вбив тисячі українців. Про тягар минулого, переплетення людських доль часів та злочинів — у розмові авторки та журналіста Сергія Руденка.
17:00 — Читання на чотирьох: музично-поетичний перформанс. Марина Пономаренко, Богдан Куценко, Ольга Ольхова, Мар’яна Савка
Локація: Тераса
Подія: facebook.com/share/KyJpa1odKxsnZeiw/
Різні поети різними голосами говорять про найважливіше. Любов і ненависть. Життя і смерть. Світло і темрява. Війна і перемога. Під музичні імпровізації піаніста Сергія Колесника вірші читатимуть Мар’яна Савка, Ольга Ольхова, Марина Пономаренко та Богдан Куценко.
8 ВЕРЕСНЯ:
14:00 — «Анатомія ненависті. Путін і Україна»: презентація книги Сергія Руденка
Локація: Сцена А1
Подія: facebook.com/share/g5148JxgRG5FVY5b/
Запрошуємо вас на розмову про нову книгу журналіста і публіциста Сергія Руденка «Анатомія ненависті. Путін і Україна», що розповідає про те, як, що і чому змусило Путіна розв’язати найбільшу після Другої світової війни континентальну війну у Європі. Разом з автором та модератором Віталієм Портниковим поговоримо про інсайди у книзі, інформацію з перших уст, залаштунки російської політики і події, свідками яких був сам Сергій Руденко.
15:00 — Батьки і діти. Спадкоємність традицій у житті та літературі. Розмова Олександра Михеда та Анатолія Дністрового
Локація: Сцена А2
Подія: facebook.com/share/4xLvXkHzYAAh9aKB/
Олександр Михед — письменник, син літературознавця Павла Михеда. Анатолій Дністровий — письменник, син поета та літературознавця Олександра Астаф’єва. Що об’єднує цих письменників та їхніх батьків? Як вони перейняли від них цей досвід і шлях? У чому різниця поглядів та підходів цих двох поколінь? Де сини наслідують батьків, а де — йдуть своїм, зовсім іншим шляхом?
Про батьків і дітей, літературу, життя та спадкоємність традицій — у розмові Олександра Михеда та Анатолія Дністрового.
16:00 — Радянські репресії у свідченнях очевидців: розмова за мотивами книг Любові Загоровської «Моя УПА» та «Таборові діти»
Локація: Сцена А1
Подія: facebook.com/events/7976319555787841/
Книги Любові Загоровської «Моя УПА» та «Таборові діти» — це книги-сповіді і книги свідчення. Вони розповідають про людей, які воювали в УПА, зазнали переслідувань, арештів, репресій і все ж залишилися незламними й нескореними у своїй боротьбі. Разом з авторкою Любов’ю Загоровською та істориком Володимиром В’ятровичем поговоримо про виборювання України в Україні, про радянські репресії і злочини, про осмислення великої сторінки історії України через призму людських доль.
17:00 — Чому сперечатися про кіно корисно? Розмова з Ольгою Бірзул та Дарією Бадьйор (за мотивами «Твоєї книги про кіно»)
Локація: Книгарня «Колесо життя»
Подія: facebook.com/events/1238688380650839/
«Твоя книга про кіно» кураторки кінопрограм і культурної менеджерки Ольги Бірзул — яскравий путівник світом кінематографу для підлітків та дорослих. На зустрічі поспілкуємось про те, якою має бути кінокритика, про місце дискусій у кіновиробництві та постпродакшені - з авторкою Ольгою Бірзул та кінокритикинею Дарією Бадьор.
Коментарі
Щоб залишити коментар, необхідно