Stary Lev Logo
На жаль, нічого не вдалось знайти за вашим запитом.
wishlist
Stary Lev Logo
На жаль, нічого не вдалось знайти за вашим запитом.

Харків
Володимир Єрмоленко та «Ерос і Психея»: розмова про книгу у Харкові

16 лютого до Харкова з розмовою про книгу «Ерос і Психея. Кохання і культура в Європі»  завітає письменник та філософ Володимир Єрмоленко. Про неї, а також про еволюцію образів Ероса та Психеї, культуру та любов, Україну та Європу літературу та мистецтво поговоримо з автором Володимиром Єрмоленком. Модеруватиме зустріч Тетяна Пилипчук. Початок розмови о 18:30.

!!! З міркувань безпеки локацію повідомимо після реєстрації на подію. Зареєструватись можна за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSexvkVmRxYxZu1mK4usEWdaNFny6Kf1UO28bG4vccxufwjNJw/viewform

   

«Ерос і Психея. Кохання і культура в Європі»: https://starylev.com.ua/knyga-eros-i-psyxeya
Книжка Володимира Єрмоленка побудована як цикл лекцій — із переліком рекомендованої літератури до кожного розділу. Проте вже від перших сторінок читач збагне, що це чистісінька омана, адже твір сприйматиметься не як академічний текст, а радше як захопливий роман.
Ви зустрінетеся з французькими, німецькими, італійськими, британськими, австрійськими, єврейськими та українськими текстами. Українські теми тут тісно сплетені з європейськими: автор не лише намагається поглянути на українських авторок та авторів (Марко Вовчок, Леся Українка, Володимир Винниченко, Юрій Косач) крізь загальноєвропейські теми, а також торкається європейських сюжетів (образ Мазепи в європейській літературі; творчість Захер-Мазоха), які безпосередньо зачіпають український ґрунт.

Володимир Єрмоленко – український філософ, письменник, журналіст. Викладає у Києво-Могилянській академії. Як редактор і перекладач брав участь у проекті видання українською мовою Європейського словника філософій в 5 томах. Від 2009 року – директор європейських проектів ГО "Інтерньюз-Україна". Від 2015 року – журналіст hromadske.ua. Ведучий тижневика "Громадське. Світ". Від 2017 року – один із ініціаторів та головний редактор ініціативи UkraineWorld. Колумніст журналу "Країна". Від 2018 року – член Наглядової ради Українського інституту. З 2020 року разом з Тетяною Огарковою започаткував подкаст Kult, присвячений визначальним епохам в історії культури та культовим авторам, які мали великий вплив на розвиток літератури й культури. Автор книг «Далекі близькі. Есеї з філософії та літератури», «Ловець океану: Історія Одіссея», «Плинні ідеології. Ідеї та політика в Європі ХІХ-ХХ століть».

Рекомендовані події

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage