Stary Lev Logo
На жаль, нічого не вдалось знайти за вашим запитом.
wishlist
Stary Lev Logo
На жаль, нічого не вдалось знайти за вашим запитом.

Київ (вул. Михайлівська, 18)
«Твоя книга про кіно» Ольги Бірзул: презентація у Києві

23 травня о 19:00 запрошуємо на презентацію «Твоєї книги про кіно» Ольги Бірзул, що розповідає читачам як з’явилося і еволюціонувало кіно, як працює сучасна кіноіндустрія, які професії необхідні у кіновиробництві та багато іншого із закулісся кінематографу. Про книгу, підлітків, українське кіно, світові тенденції та кінорекомендації говоритимемо з авторкою Ольгою Бірзул. Модеруватиме зустріч Олександр Михед. Чекаємо вас у Книгарні-кав'ярні Старого Лева (вул. Михайлівська, 18).

   

«Твоя книга про кіно»:

Як з’явилося і еволюціонувало кіно? Як воно відзеркалює наші страхи і мрії, а також впливає на масову свідомість? Як працює сучасна кіноіндустрія? І які професії необхідні у кіновиробництві? Про усе це та багато іншого розповість «Твоя книга про кіно» від Ольги Бірзул, кураторки кінопрограм і культурної менеджерки. Та ще й порекомендує цікаві фільми до перегляду й розкаже, як створити власні колекції улюблених стрічок. Ця книжка точно прокачає ваші глядацькі навички та емоційний інтелект, надихне довідатися про кіномистецтво більше!

   

Ольга Бірзул — кінокураторка, культурна менеджерка, фестивальна відбірниця та координаторка проєктів з культурної дипломатії. Починала працювати для українських культурних медіа як журналістка та редакторка. У 2009 році долучилася до команди кінофестивалю Docudays UA. Згодом очолювала відділ кіно в Українському інституті. Авторка лекцій з історії та теорії неігрового кіно. Під час повномасштабного вторгнення написала підлітковий нон-фікшн про кіно, який присвятила своєму чоловіку Віктору Онисько, режисеру монтажу та військовослужбовцю.

Олександр Михед — український письменник. Народився в Ніжині. Автор подкасту «Станція 451» (проєкт The Village Україна). Член Українського ПЕН. До повномасштабного вторгнення чотири роки прожив у Гостомелі на Київщині разом із дружиною Оленою і собакою Лісою. Їхній будинок було зруйновано російським снарядом у перший тиждень вторгнення. Наразі проходить військову службу у Збройних Силах України.

Рекомендовані події

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage