Stary Lev Logo
На жаль, нічого не вдалось знайти за вашим запитом.
wishlist
Stary Lev Logo
На жаль, нічого не вдалось знайти за вашим запитом.

Івано-Франківськ (вул. Шашкевича, 1)
Тарас Прохасько і «Лексикон таємних знань»: розмова довкола книги в Івано-Франківську

Цієї суботи, 18 травня, о 17:00 запрошуємо на зустріч з письменником Тарасом Прохаськом в Івано-Франківську. Будемо говорити про його культову книгу «Лексикон таємних знань», яка вийшла друком в оновленому художньому оформленні – за майже 20 років після першої появи у світ, а також про виклики короткої форми, реактуалізацію класики, віднайдення нових сенсів, читачів, міста та світ, що змінюється.

Модеруватиме розмову керівниця PR- відділу «Видавництва Старого Лева» Анна Шиманська.

Чекаємо вас у новій Книгарні-кав'ярні Старого Лева (вул. Шашкевича, 1).

Вхід вільний.

    

«Лексикон таємних знань»: https://starylev.com.ua/knyga-leksykon-tayemnyx-znan

До книги «Лексикон таємних знань» Тараса Прохаська входить кілька повістей та оповідань. Знайома й уже люблена читачами повільна проза Прохаська занурює у світ почуттів і відчуттів, знаків, вказівок, стежок і лабіринтів. Деякі розповіді автора майже безсюжетні, позбавлені пафосу й моралі, зате насичені безліччю деталей і описів, завдяки чому стають позачасовими й позапросторовими історіями. Автор запрошує зосереди­тися на найдрібніших змінах довкілля, стверджуючи, що не трапляється «досвіду забагато, досвіду зайвого, досвіду хибного».

Книга зацікавить вибагливого читача, спраглого естетичного інте­лектуального читання.

Тарас Прохасько — український письменник, журналіст, перекладач, один із представників станіславського феномену. Лауреат Шевченківської премії 2020 року за збірку есеїстики «Так, але...». Автор книг «НепрОсті», «Так, але…», «Лексикон таємних знань», «Хто зробить сніг» та ін.

Анна Шиманська — керівниця відділу PR-відділу «Видавництва Старого Лева», історикиня, культурна менеджерка, співавторка книги «501 факт, який треба знати з…історії України».

Рекомендовані події

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage