Stary Lev Logo
На жаль, нічого не вдалось знайти за вашим запитом.
wishlist
Stary Lev Logo
На жаль, нічого не вдалось знайти за вашим запитом.

Київ, МВЦ, Броварський проспект, 15; нонфікшн-сцена)
Сім типових пасток автора-початківця і як їх уникнути: лекція про основи сторітелінгу від письменника Володимира Аренєва

Письменник Володимир Аренєв, автор трьох десятків книжок, серед яких «Скарбничка історій», «Сапієнси», «Заклятий меч», «Заклятий скарб» розповість про те, як писати та розповідати історії. Як працює сюжет? Хто має бути присутнім у історії? Коли варто тримати інтригу, а коли викладати усі карти? А ще як уникати типових помилок авторам-початківцям, знаходити час на творчість та про закулісся письменництва та цікавинки зі світу створення книг – Володимир Аренєв розповість на лекції 9 грудня о 14:00.
Подія відбуватиметься в межах фестивалю Kyiv Book Weekend.


Локація: МВЦ (Київ, Броварський проспект, 15; нонфікшн-сцена)
Квитки: на сайті фестивалю. Для читачів Старого Лева діє знижка -10% за вхідний квиток за промокодом VSLatKBW.

Володимир Арєнєв – український письменник-фантаст, літературний критик, перекладач, редактор-укладач та дописувач до кількох друкованих та онлайн-видань. Сценарист документальних фільмів та автор чималої кількості аналітичних статей з літератури сьогодення. Номінант та переможець багатьох українських та міжнародних літературних конкурсів. Автор книг «Відчайдушний боягуз», «Заклятий меч, або Голос крові», «Сапієнси», «Бісова душа, або заклятий скарб» та ін.

 

Рекомендовані події

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage