Stary Lev Logo
На жаль, нічого не вдалось знайти за вашим запитом.
wishlist
Stary Lev Logo
На жаль, нічого не вдалось знайти за вашим запитом.

Львів (вул. Галицька, 17)
Сельма Лаґерльоф, «Морбакка» та література: книжкова розмова з Наталею Іваничук

Морбакка — ​дім дитинства Сельми Лаґерльоф, першої жінки-Нобелівської лауреатки з літератури. Ця садиба – місце спогадів про дитинство, родину, друзів та далеких знайомих. Про «капсули часу», місця сили, дім та літературу говоритимемо на зустрічі з перекладачкою книги Наталею Іваничук та модераторкою Оксаною Зьобро. Чекаємо вас у п'ятницю, 16 лютого, о 18:30 у Книгарні-кав’ярні Старого Лева (вул. Галицька, 17). Вхід вільний.

  

«Морбакка»:

   

Морбакка — ​дім дитинства Сельми Лаґерльоф, першої жінки-Нобелівської лауреатки з літератури. Ця садиба у Вермланді на півдні Швеції стає основою для низки історій про дитинство авторки, а також про часи її батька та діда. У захопливих розповідях про свою родину, химерних родичів, сусідів та знайомих Сельма створює зворушливу, ностальгійну, а подекуди казкову «капсулу часу». Місцеві байки та легенди тісно переплітаються в її уяві з подіями давно минулих днів.

Наталя Іваничук – українська перекладачка, перекладає з німецької, норвезької, шведської, данської та англійської. У її перекладі українською вийшли книги Туве Янссон, Кетіля Бйорнстада, Гюдрун Скреттінґ та ін. 

Рекомендовані події

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage