Stary Lev Logo
На жаль, нічого не вдалось знайти за вашим запитом.
wishlist
Stary Lev Logo
На жаль, нічого не вдалось знайти за вашим запитом.

Київ (вул. Михайлівська, 18А)
«Сапієнси»: потаємна історія наукової фантастики. Лекція Володимира Аренєва

Цікавитесь науковою фантастикою? Вас манять далекі світи, дивовижні технології та недалеке (або і далеке) майбутнє? Хочете обрати першу наукову-фантастичну книгу, але не знаєте з чого розпочати знайомство? Тоді ця подія точно для вас! Володимир Аренєв — автор 30 книжок, лауреат міжнародних премій — запрошує на цікавезну лекцію про світ наукової фантастики, а також розмову про «Сапієнсів» — сповнену пригод і непростих питань науково-фантастичну повість для підлітків про Україну майбутнього. Чекаємо вас 6 березня о 18:30 у Книгарні-кав'ярні Старого Лева (Київ, вул. Михайлівська, 18а).

   

«Сапієнси»:

Це — світ далекого майбутнього: затишний, яскравий, сповнений надій та обіцянок.
Це — Київ, у якому діти літають до школи на реактивних наплічниках і можуть записатися до Школи зореплавства.
А це — Михайло Неборак, звичайнісінький школяр, що одного квітневого дня познайомився з новачком на ім’я Олександр Ненарок.
Із новачком, який знав надто багато дивних і небезпечних речей у цьому затишному, прекрасному світі майбутнього…
Повість «Сапієнси» була відзначена премією «Книжка року: ВВС», потрапила до переліку найкращих книжок із понад 40 країн світу «The White Ravens» та увійшла до шкільної програми з української літератури.
Це — її нове, виправлене та оновлене видання!

  

Володимир Аренєв – український письменник, автор трьох десятків книжок. Його твори видавалися українською, англійською, естонською, литовською, німецькою, польською, російською, словацькою, французькою мовами. Лауреат численних міжнародних премій. Також працює як редактор-укладач міжнародних антологій, веде курси письменницької майстерності для дорослих та підлітків. 2014 року на загальноєвропейському фестивалі любителів фантастики «Єврокон» у Дубліні був визнаний найкращим автором фантастики для юних читачів.

Рекомендовані події

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage