Stary Lev Logo
На жаль, нічого не вдалось знайти за вашим запитом.
wishlist
Stary Lev Logo
На жаль, нічого не вдалось знайти за вашим запитом.

Київ (вул. Михайлівська, 18А)
Розмова про книгу Юлії Чернінької «Барні 613» у Києві

У вівторок, 13 лютого, о 19:00 у Книгарні-кав’ярні Старого Лева, що на вул. Михайлівській, 18А відбудеться розмова про нову книгу письменниці Юлії Чернінької «Барні 613». Про трилер Юлії Чернінької, що  занурює у музику і містику, знайомить з вулицями Львова і привідкриває чимало таємниць з життя головної героїні Марії говоритимуть авторка Юлія Чернінька та книжкова блогерка Сандра Сторчакова.

   

Книга «Барні 613»: https://starylev.com.ua/knyga-barni-613

Із відомою співачкою Марією Лакрицькою кояться дивні речі. Усе почалося після болісного розлучення з чоловіком. Загадкові повідомлення від невідомого абонента. Дивні люди, які згодом виявляються не тими, за кого себе видавали спочатку. Предмети, що на ранок опиняються не там, де їх залишили ввечері. Що це? Хто саме переслідує співачку? І взагалі — що це все означає? Це реальність чи тільки плід запаленої уяви чутливої нервової жінки? Як би там не було, коло стискається. І Марія — всередині цього зловісного кола.

   

Юлія Чернінька — українська письменниця і журналістка, лавреатка літературних премій. Закінчила Львівську середню школу № 9. У 2005 році закінчила Педагогічний коледж ЛНУ імені Івана Франка та здобула кваліфікацію вчителя музики по класу бандури. Працювала вокалісткою у Заслуженій академічній капелі України «Трембіта».

У 2015 році Юлія закінчила факультет журналістики Львівського національного університету імені Івана Франка. Працювала репортером в київській газеті та редактором на телеканалі ТВі.

Сандра Сторчакова — книжкова блогерка.

Рекомендовані події

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage