У неділю, 5 березня о 13:00 запрошуємо киян та гостей міста на розмову про книгу «Чужа-своя-рідна» за участі авторки Ірини Феофанової та модераторки, письменниці Валентини Захабури. Героїні збірки новел — звичайні українські жінки, життя яких перевернулося догори дриґом із початком повномасштабного вторгнення. Ірпінь, Буча, Ізюм, Херсон, Маріуполь — це міста, звідки героїні — самі, з малими дітьми або й цілими родинами — утікають у пошуках притулку й спокою.
Зустрінемось у Бібліотеці 101 ЦБС Шевченківського району м. Києва (вул. Коперника, 27). Вхід вільний.
Героїні збірки новел «Чужа-своя-рідна» — звичайні українські жінки, життя яких перевернулося догори дриґом із початком повномасштабного вторгнення держави-агресора росії на територію України. Ірпінь, Буча, Ізюм, Херсон, Маріуполь — це міста, звідки героїні — самі, з малими дітьми або й цілими родинами — утікають у пошуках притулку й спокою. Про їхні переживання — часто затаєні для найближчих — авторка розповідає щиро і співчутливо, часом з нотками легкого гумору й суму.
Книжка, сповнена реалістичних описів і життєвих діалогів, зацікавить широке коло читачів. Особливо тих, хто почуває у серці глибокий жаль до кожного українця та українки, які через війну втратили дім, друзів і рідних.
Ірина Феофанова – сценаристка, письменниця, драматургиня. З 2007 року працювала на телебаченні як журналістка та сценаристка, знімала документальні фільми, написала більше двадцяти сценаріїв до фільмів, серіалів та детективів. З початку повномасштабного наступу росії на Україну Ірина з донечкою були змушені виїхати з Ірпеня, а чоловік зі зброєю у руках з березня 2022 року захищає кордони нашої держави. В евакуації – на заході України, а потім і у Польщі, - Ірина почала писати п’єси та книги. Є авторкою книги «Чужа-своя-рідна» (Видавництво Старого Лева, 2023 рік).
Коментарі
Щоб залишити коментар, необхідно