Stary Lev Logo
На жаль, нічого не вдалось знайти за вашим запитом.
wishlist
Stary Lev Logo
На жаль, нічого не вдалось знайти за вашим запитом.

Львів !FESTrepublic (м. Львів, вул. Старознесенська 24-26)
«Пиши листи до Миколая»: запрошуємо на мюзикл для всієї родини

Вже зовсім скоро дуже очікуване для українців свято — День Святого Миколая! І цього року головна редакторка та співзасновниця «Видавництва Старого Лева» Мар’яна Савка підготувала щось зовсім неочікуване — написала музику і слова до мюзиклу «Пиши листи до Миколая», прем’єра якого відбудеться вже 10 грудня!

«Пиши листи до Миколая» — це мюзикл для всієї родини, створений у Львові тут і тепер! Про нас і наших дітей, про вищу силу любові.

«Історія в мене вийшла про всіх нас, розповідає Мар’яна Савка. Більшість із нас донатить і волонтерить. Я часто спілкуюся з військовими щодо їхніх потреб, а останнім часом з іншими жінками плету сітки. І от у нашому мюзиклі є родина, в якій мама і троє дітей плетуть сітку для військових, а батько тим часом на фронті. Власне, головна інтрига довкола нашої сітки, яку хочуть зіпсувати чорти, але ангели їх проганяють і перетворюють на магічний захист.

Це про те, що ми всі і є міцна сітка — любові, захисту, сплетена з наших мрій та найбільшого бажання Перемоги. В кінці має з’явитися Святий Миколай. Бо він реально існує. Бо з нами Олекса Кравчук, актор і режисер театру «І люди, і ляльки», який у війську дістав позивний Святий Миколай»


В рамках прем’єри різдвяного мюзиклу для всієї родини «Пиши листи до Миколая» 10 та 11 грудня на території Fest Republic буже проводитись збір книжок для бібліотек Харківщини. Детальніше ЗА ПОСИЛАННЯМ.

А втілює цей прекрасний задум ціла команда однодумців і професіоналів!

Академічний симфонічний оркестр INSO-Lviv, Національна хорова капела «Дударик», улюблені солісти і, звісно ж, святий Миколай!

Слова і музика — Мар‘яна Савка

Аранжування і саундпродюсинг — Юрій Романів

Режисер — Олекса Кравчук

Сценографія — Мар‘ян Савіцький

Художник по костюмах — Івона Лобан

Солісти: Ескен Зова, Оксана Караїм, Мар‘яна Савка


10 -11 грудня, 17:00

!FESTrepublic

Квитки за посиланням.


До речі, вас чекає знижка 20% на всі книжки Старого Лева тільки протягом 10 та 11 грудня на премʼєрі мюзиклу на території !FESTrepublic

Рекомендовані події

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage