Stary Lev Logo
На жаль, нічого не вдалось знайти за вашим запитом.
wishlist
Stary Lev Logo
На жаль, нічого не вдалось знайти за вашим запитом.

Львів (вул. Стрийська, 29)
Прості, важкі, важливі, неминучі. Генрі Марш про прийняття рішень у часи випробувань.

Група КеMBA 22 бізнес-школи УКУ та Видавництво Старого Лева запрошують на відкриту зустріч з Генрі Маршем, яка відбудеться у п’ятницю, 17 травня, о 18:30.

Разом з всесвітньо-відомим нейрохірургом, випускницею програми Key Executive MBA Львівської Бізнес школи УКУ (LvBS) Оленою Созанською та CEO Бізнес школи УКУ Яриною Бойчук говоритимемо про прийняття рішень у часи випробувань.

Модеруватиме розмову Мар’яна Савка.

Місце зустрічі: Храм Святої Софії-Премудрості Божої (вул. Стрийська, 29), аудиторія 013

  

Книги Генрі Марша: https://starylev.com.ua/komplekt-knyg-genri-marsa 

Генрі Марш – всесвітньо відомий нейрохірург з Великобританії. Нагороджений Орденом Британської імперії. Серед іншого він знаний 23-річною просвітницькою роботою в Україні, де провів десятки блискучих операцій на мозку. Народився у Лондоні 5 березня 1950 року. Навчався у Оксфордській школі і Вестмінстерській школі Лондона. Пізніше студіював політологію, філософію, економіку у Оксфордському університеті. Отримав відзнаку Королівської медичної школи. Працював у Atkinson Morley Hospital – одному з найпрогресивніших нейрохірургічних відділень країни. Він спеціалізувався на роботі на мозку під місцевою анестезією і у 2004 році став героєм документальної стрічки BBC «Ваше життя у ваших руках». Починаючи з 1992 року Марш співпрацює з нейрохірургами в колишнього СНД, в основному, в Україні. Автор книг «Щоденники нейрохірурга», «Історії про життя, смерть і нейрохірургію», «І наостанок».

Рекомендовані події

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage