20 березня о 18:30 запрошуємо усіх на онлайн-презентацію книги Таїсії Наконечної «Керигма» — розмову про слово, що змінює життя. Разом із авторкою Таїсією Наконечною і модераторкою Ольгою Ольховою говоритимемо про витоки та суть керигми, її історичний контекст й актуальність сьогодні.
Авторка розповість, як працювала над книгою та що хотіла передати читачам, а усі глядачі зможуть поставити запитання. Не пропустіть глибоку розмову про віру, слово і його силу!
Трансляція проходитиме на нашому ютуб-каналі >>> за посиланням.
Збірка Таїсії Наконечної — це своєрідна творча проповідь, свідчення, блага вість. Вона наскрізь пронизана сенсами і цінностями, важливими для авторки як для особистості, жінки, людини, яка вірить. Концепція збірки, її назва «Керигма», як і назви підрозділів, — такі собі натяки й цілком очевидні алюзії на Святе Письмо, переосмислені біблійні сюжети і меседжі. Ця «проповідь» — цілком у дусі постмодерністичного чи навіть метамодерністичного апостольства — цілком доречно ведеться голосом жінки. Саме в жінці захована таємниця порятунку світу. Трансформація світового порядку, який себе вичерпав і мусить бути негайно реанімований, починається саме з України
Таїсія Наконечна — поетка, авторка прози, перекладачка, громадська діячка, видавчиня, редакторка, художниця, членкиня PEN Vlaanderen. Авторка поетичних збірок «Безріччя» (2003), «Солов’ї з Шаоліня» (2017), «Безріччя 2.0» (2018), збірки етюдів «Життя під парасолею» (2018), збірки короткої прози «Побачити Париж» (2022) та інших. Книжки авторки були представлені на літературних фестивалях у Варшаві, Празі, Кракові, Франкфурті, Вроцлаві, Вільнюсі, Гетеборзі та Брюсселі, а також на «Книжковому Арсеналі», Book Forum-і та Kyiv Book Fest.
Ольга Ольхова — поетеса, літературна менеджерка, кураторка Луцької літературної резиденції, засновниця застосунку навколокнижкового контенту та подкастингу LitCom, членкиня українського PEN. Кандидатка наук із соціальних комунікацій. Авторка 3-ох поетичних збірок, укладачка та співавторка збірників, антологій («Nie zabralam z soba radosci», «Вежа через [o’]» тощо), авторка мультиформатної казки «Звідки береться радість», наукових та методичних праць, неодноразово публікувалася в альманахах та пресі.
Коментарі
Щоб залишити коментар, необхідно