Stary Lev Logo
На жаль, нічого не вдалось знайти за вашим запитом.
wishlist
Stary Lev Logo
На жаль, нічого не вдалось знайти за вашим запитом.

Тернопіль (вул. Коперника, 4)
Презентація книги Мар’яни Савки «Люди на каві» в Тернополі

Мар’яна Савка запрошує на каву у Тернополі! І не лише на каву, а ще й на теплу розмову про свою першу прозову книгу «Люди на каві», про її героїв та героїнь — звичайних людей, які живуть своє життя, з його драмами, болючими розривами і вічним прагненням щастя.

Чекаємо всіх у четвер, 29 лютого, о 18:00 в арт-просторі «Na пошті» (м. Тернопіль, вул. Коперника, 4). Зустріч модерує Ганна Осадко.

Вхід вільний.

Придбати, а також підписати книги у авторки можна буде безпосередньо на події.

   

Книга «Люди на каві»: 

Люди на каві. Та про що вони лишень не говорять! Сміються, сваряться, зізнаються в коханні, розповідають про подорожі, будують плани. Встигай лише записувати. Ці історії — про звичайних людей, які живуть своє життя, з його драмами, болючими розривами і вічним прагненням щастя. Тут багато чуттєвості, гумору і фіксації моменту, бо так важливо відчути мить, у якій ти живий і відчуваєш світ довкола — у повноті емоцій, звуків, смаків, кольорів. І в цьому сенсі цю збірку оповідань можна було б назвати свого роду гідом у світі органів чуття, бо головний герой тут — людина, яку можна обійняти і яка хоче, щоб її чули, бачили і любили.

  

Мар’яна Савка — головна редакторка і співзасновниця «Видавництва Старого Лева», письменниця, перекладачка, волонтерка, актриса, перформерка, художниця. 

Ганна Осадко — українська письменниця, художниця, ілюстраторка книг. 

Рекомендовані події

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage