Stary Lev Logo
На жаль, нічого не вдалось знайти за вашим запитом.
wishlist
Stary Lev Logo
На жаль, нічого не вдалось знайти за вашим запитом.

м. Луцьк (вул. Кафедральна, 6)
Презентація книги Анни та Андрія Шиманських «501 факт, який треба знати з... історії України» у Луцьку

У четвер, 29 лютого, запрошуємо на цікаву книжкову розмову у Луцьку. Автори Анна та Андрій Шиманські презентуватимуть свою книгу «501 факт, який треба знати…з історії України». Про роботу над книгою, відбір фактажу, цільову аудиторію, а ще про кумедні таємничі та несподівані факти з української історії автори поспілкуються з модераторкою Наталею Пахайчук.

Зустрічаємося о 18:30 у музейному просторі «Окольний замок» (м. Луцьк, вул. Кафедральна, 6).

Вхід вільний.

   

Книга «501 факт, який треба знати з…історії України»:

Історія України від мамонтів до сьогодення у 501 факті? Чому б і ні! Цікаві, важливі, часом кумедні, іноді трагічні, а найчастіше — доленосні: не всім цим фактам знайшлося місце у шкільних підручниках, але саме завдяки їм історія стає живою і динамічною. Яке українське місто згадує Гомер у своїй «Одіссеї»? Особистим знаком якого князя було зображення сучасного тризуба? Коли вперше в писемних пам’ятках згадано слово «Україна»? А хто з гетьманів був шанувальником кави? Відповіді на ці та інші питання знайдете на сторінках ілюстрованого довідника.

   

Анна Шиманська — менеджерка культурних проєктів. Народилась 18 жовтня 1989 року. Закінчила Львівський національний університет ім. І. Франка (спеціальність «Історія»). Від 2015 року працює у сфері культури та зв'язків з громадськістю. Нині – івент-менеджерка «Видавництва Старого Лева». Серед захоплень: люди, книги та коти.

Андрій Шиманський — український історик та музейник. Народився на Тернопільщині, з 2004 р. проживає у Львові. 2009-2018 р. – науковий співробітник, керівник усноісторичних проектів Музею “Територія Терору”. З 2018 р. науковий співробітник Львівського музею історії релігії. З 2019 р .— заступник директора Регіонального науково-освітнього центру з вивчення Голодомору та Голокосту при Національному університеті “Львівська політехніка”.

Рекомендовані події

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage