Stary Lev Logo
На жаль, нічого не вдалось знайти за вашим запитом.
wishlist
Stary Lev Logo
На жаль, нічого не вдалось знайти за вашим запитом.

Київ (вул. Михайлівська, 18)
Підлітковий читацький клуб у Старому Леві зі школою «невгаМОВНО»

У неділю, 2 червня, о 12:00 відбудеться підлітковий читацький клуб у книгарні-кав'ярні Старого Лева на Михайлівській, 18 спільно зі школою «невгаМОВНО». Цього разу обговорюємо книгу Макс Кідрука «Не озирайся і мовчи».

Приєднатися до чату учасників: https://t.me/+njVRXhEdZZkzNjg6

Модерує Альона Гриценко — наставниця з української мови та літератури в школі «невгаМОВНО», авторка літературного проєкту «Серпанок», волонтерка.

«невгаМОВНО» — онлайн-школа української мови, метою якої є закохувати в українську мову та розвивати українськість. У школі навчають дітей, дорослих, готують до іспитів, допомагають перейти на українську мову, також навчають команди.

   

Про книгу «Не озирайся і мовчи»:

Уявіть, що на Землі існує місце, яке ніби застигло в часі. Місце, здатне сховати будь-кого, хто прагне втекти від реальності. Уявіть, що для того, аби туди потрапити, достатньо не озиратися й мовчати. Є лише одна проблема: в такому місці часом з’являються речі, страшніші за те, від чого ховаєшся.

Життя сім’ї Грозанів раптово змінюється. Вони переїжджають до нового будинку, і чотирнадцятирічний Марк змушений піти до нової школи.Хлопець начитаний, розумний, але дуже сором’язливий — ідеальний об’єкт для цькування. Щодень більше замикаючись в собі, він мріє про світ, де немає знущань і безпричинної жорстокості. Одного дня Марк знайомиться із Сонею, дівчиною з паралельного класу, яка розповідає йому про існування такого світу і про можливість туди потрапити… просто скориставшись ліфтом у їхньому будинку. Хлопець не розуміє, навіщо Соня вигадує нісенітниці, але зрештою вирушає за нею. Він не підозрює, що звичайна мандрівка на десятий поверх загрожує чимось набагато гіршим за руйнування уявлень про реальний світ.

   

Макс Кідрук – український мандрівник і письменник. Народився 1 квітня в Рівному. Закінчив Рівненський університет за фахом інженер-енергетик. Отримавши міжнародний грант, відправився в Стокгольм, де вступив до найбільшого технологічного університету Європи — Королівського технологічного інституту. Автор численних статей про КОМПАС-3D, моделювання, програмування і тривимірну графіку.

Рекомендовані події

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage