У п’ятницю, 27 травня, о 19:00 «Видавництво Старого Лева» запрошує глядачів на нову розмову у межах проєкту «На своєму місці. Розмови про війну та перемогу». Цього разу гостями буде Творча майстерня «Аґрафка» – творчий та сімейний тандем художників Романи Романишин та Андрія Лесіва. Одні з найбільш популярних українських ілюстраторів за кордоном. Про візуалізацію війни, українські книги у світі, нові символи, наближення перемоги та про те, що кожен з нас – на своєму місці. Модеруватиме розмову письменниця та журналістка Галина Вдовиченко.
Трансляція відбудеться на фейсбук-сторінці Старого Лева.
Творча майстерня «Аґрафка» — творчий та сімейний тандем художників Романи Романишин та Андрія Лесіва. У 2013 році зі збірки «П’ятикнижжя» Грицька Чубая почалася співпраця ілюстраторів з «Видавництвом Старого Лева». Автори книг: «Антоміми», «Зірки і макові зернята», книжка-картонка «Мій дім і речі в нім», «Війна, що змінила Рондо», «Голосно, тихо, пошепки», «Я так бачу», «Куди і звідки». Книга «Зірки і макові зернята» отримала відзнаку Міжнародного дитячого книжкового ярмарку в Болоньї. Книга «Війна, що змінила Рондо» отримала відзнаку журі Міжнародного дитячого книжкового ярмарку в Болоньї та увійшла до каталогу «Білі круки». У 2017 році їхні книжка-картинка «Голосно, тихо, пошепки» та абетка-енциклопедія «Франко від А до Я», які вийшли у «Видавництві Старого Лева», удостоїлися нагороди BIB PLAQUE від Бієнале Ілюстрації у Братиславі. У 2018 році Романа та Андрій стали переможцями «Bologna Ragazzi Award 2018» у номінації «Non Fiction» за книги «Голосно, тихо, пошепки» та «Я так бачу». Згодом вийшла книга «Куди і звідки», яка також отримала низку літературних нагород.
Галина Вдовиченко – письменниця та журналістка. Закінчила філологічний факультет Львівського національного університету ім. Івана Франка. До 2017 року працювала у газеті «Високий Замок». Дебютувала у 2008 році – з романом «Пів’яблука». У 2011 році вийшла перша книжка Галини Вдовиченко для дітей – казкова повість «Мишкові Миші». З того часу світ побачили книги «Чорна-чорна курка», «Ліга непарних шкарпеток», «Містельфи», роман «Найважливіше – наприкінці» та чотири книги «36 і 6 котів».
Коментарі
Щоб залишити коментар, необхідно