Stary Lev Logo
На жаль, нічого не вдалось знайти за вашим запитом.
wishlist
Stary Lev Logo
На жаль, нічого не вдалось знайти за вашим запитом.

Київ (вул. Михайлівська 18А)
«Мирослава та інші з нашого двору»: читання й майстерка з Ольгою Купріян

Цієї суботи, 9 грудня, о 12:00 запрошуємо вашу малечу для читання та майстерки з авторкою Ольгою Купріян за книгою «Мирослава та інші з нашого двору». Разом з Ольгою ми поринемо в пригоди багатоповерхівки й зліпимо з пластиліну нашу Мрію.

«Мирослава та інші з нашого двору» — кумедна і щира повість для юних читачів письменниці Ольги Купріян про всі ті дива і перипетії, що трапляються з нами тільки в дитинстві, коли тобі десять і канікули — це ціле життя тривалістю в літо!
Микита і Мирослава дружать, сваряться і знову миряться, вчаться заробляти свої перші гроші, вигуляючи песика баби Соні чи маленьку Злату, намагаються викликати Гумову Дупу... А ще проживають разом усі радощі та сум і вміють насолоджуватися малим — як-от клаптиком літака «Мрія» у небі!


Ольга Купріян — українська письменниця, літературна критикиня, літературознавиця, співзасновниця щорічного «Рейтингу критика: найкращі дитячі та підліткові книжки року», координаторка проекту підтримки дитячого читання BaraBooka. Простір української дитячої книги. Народилася 23 травня 1988, с. Маковище Макарівського району Київської області  в родині вчителів.

Рекомендовані події

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage