Stary Lev Logo
На жаль, нічого не вдалось знайти за вашим запитом.
wishlist
Stary Lev Logo
На жаль, нічого не вдалось знайти за вашим запитом.

Львів (Площа Ринок, 10)
Мар'яна Савка та «Навіки ніжні»: львівська прем’єра книжки

У четвер, 18 липня, Мар’яна Савка запрошує на прем’єру нової поетичної книжки «Навіки ніжні» у Львові. До цієї книги увійшли 77 віршів, написаних у період з серпня 2021 до серпня 2023. І за цими продатованими віршами можна відчитувати події цього божевільного часу.

Важливі розмови про любов, віру та силу боротися далі, а також чуттєве поєднання поезії Мар’яни Савки та фортепіанних імпровізацій Сергія Колесника чекатимуть на вас 18 липня о 19:00 у «Копальні кави» на Площі Ринок, 10.

Вхід на подію: будь-який донат на потреби 36 окремої бригади морської піхоти ЗСУ

Задонатити можна на банку Mono: https://send.monobank.ua/jar/8koLvEm4CC

Або безпосередньо на події.

   

Книга «Навіки ніжні»: 

Ця книга віршів має чітку внутрішню послідовність. Усі вірші тут охоплюють два роки — з серпня 2021-го до серпня ­2023-го. Це ніби цільний шмат життя — почуттів, передчуттів, болю, ненависті, розпачу, витривалості, терпіння, чекання, боротьби, любові, сили і ніжності. Так, ніжності, без якої неможливо вистояти, витерпіти. Ніжності, яка свідчить про цінність життя.

За цими віршами любові і віри, яких у книжці 77, можна відчитувати хронологію подій нашого безжального часу і розуміти, що дає нам силу боротися далі.

   

Мар’яна Савка — головна редакторка і співзасновниця «Видавництва Старого Лева», письменниця, перекладачка, волонтерка, актриса, перформерка, художниця. Авторка понад 20-ти книжок для дітей і дорослих та культурно-мистецьких проєктів.
Фронтвумен Тріо «Мар’яничі».

Рекомендовані події

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage