Stary Lev Logo
На жаль, нічого не вдалось знайти за вашим запитом.
wishlist
Stary Lev Logo
На жаль, нічого не вдалось знайти за вашим запитом.

Київ (Хрещатик, 34)
Марʼяна Савка презентує «Навіки ніжні». Поетичний стендап під фортепіанну імпровізацію Сергія Колесника.

У середу, 22 травня, Мар’яна Савка запрошує на прем’єру своєї нової поетичної книжки «Навіки ніжні» у Києві. До цієї книги увійшли 77 віршів, написаних у період з серпня 2021 до серпня 2023. І за  цими продатованими віршами можна відчитувати події цього божевільного часу.

Важливі розмови про любов, віру та силу боротися далі, а також чуттєве поєднання поезії Мар’яни Савки та фортепіанних імпровізацій Сергія Колесника чекатимуть на вас 22 травня о 19:00 у Книгарні «Сенс» на Хрещатику, 34.

Вхід вільний.

   

Книга «Навіки ніжні»: 

Ця книга віршів має чітку внутрішню послідовність. Усі вірші тут охоплюють два роки — з серпня 2021-го до серпня ­2023-го. Це ніби цільний шмат життя — почуттів, передчуттів, болю, ненависті, розпачу, витривалості, терпіння, чекання, боротьби, любові, сили і ніжності. Так, ніжності, без якої неможливо вистояти, витерпіти. Ніжності, яка свідчить про цінність життя.

За цими віршами любові і віри, яких у книжці 77, можна відчитувати хронологію подій нашого безжального часу і розуміти, що дає нам силу боротися далі.

   

Мар’яна Савка — головна редакторка і співзасновниця «Видавництва Старого Лева», письменниця, перекладачка, волонтерка, актриса, перформерка, художниця. Авторка понад 20-ти книжок для дітей і дорослих та культурно-мистецьких проєктів. Фронтвумен Тріо «Мар’яничі».

 

Рекомендовані події

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage