28 лютого о 18:30 у Книгарні-кав’ярні Старого Лева у Львові (вул. Галицька, 17) відбудеться презентація книги Христини Козловської «Інше життя». Герої оповідань постають перед викликами, які змушують їх поглянути на світ під іншим кутом, знайти себе та переосмислити власне майбутнє. Модеруватиме розмову Анна Ютченко.
Герої оповідань приречені на любов, любов химерну, несподівану, любов усупереч, любов, що піднімається понад і не падає. І це не лише любов одне до одного. Це любов до того часу і простору, в якому ти опинився, до світу, який ти бережеш, немов крихку та ніжну порцеляну, до найменшої гілочки, найкрихітнішого листочка, коштовнішого за золото. Справжність для них — це найбільший та найдорожчий скарб. Бо, направду, немає нічого ціннішого, аніж зрозуміти природу самотності того, хто поряд з тобою, наважитися скинути важкі черевики, що заважають і жити, і дихати, зачепитися поглядом за силует маленького хлопчика, зустрітися з тим, про кого не згадувалося з часів дорослішання. А нагородою буде справжній сніг зі справжнього неба, хай і не зовсім корисний, але ж у любови щастя важить більше за користь.
Христина Козловська — українська письменниця, поетеса та журналістка. Увійшла до збірки творів учасників студії «Нобель». Переможниця поетичного конкурсу «З точки зору осені»; міжнародної українсько-німецької літературної премії ім. О. Гончара 2015 року; Міжнародного молодіжного літературного конкурсу «Гранослов-2020» та лауреатка літературної премії видавництва «Смолоскип» за 2014 та за 2021 роки. Її твори друкувалися турецькою, словацькою, нідерландською, німецькою, французькою, корейською та есперенто мовами. З березня 2022 року проживає в місті Лейпциг (Німеччина), де працює з проєктами в сфері культури.
Анна Ютченко — поетка, фотографка та документалістка. Ініціаторка проєкту про Витіснене покоління поетів і поеток (сімдесятників) «Сторінка №». Учасниця резиденції BAZHAN residency та фестивалю-воркшопу «Прописи» від PEN. Добірки поезій виходили друком у журналах «Дзвін», квебекському журналі Femmes de parole; в антологіях «Вторгнення» (міжнародний поетичний онлайн-журнал SurVision), «Україна 2022: поетичний літопис війни» (хорватський PEN-центр); на онлайн-платформі Litcentr та в норвезькому онлайн-виданні Forfatternes Klimaaksjon.
Коментарі
Щоб залишити коментар, необхідно