Stary Lev Logo
На жаль, нічого не вдалось знайти за вашим запитом.
wishlist
Stary Lev Logo
На жаль, нічого не вдалось знайти за вашим запитом.

Львів (вул. Шота Руставелі, 8)
«Літо, діти, осінь, зима, війна і весна»: презентація поетичної збірки Богдана Куценка у Львові

У вівторок, 9 квітня, запрошуємо на презентацію дебютної поетичної збірки вінницького поета, громадського та культурного діяча Богдана Куценка. До книги «Літо, діти, осінь, зима, війна і весна» увійшли вірші, що писалися протягом багатьох років. За словами автора, у цій збірці  — вибрані тексти, вибрані думки та вивірені часом почуття.

Тож запрошуємо вас на розмову про поезію Богдана, а ще про любов, надію, дорослішання та обличчя війни, яке змушує нас усіх відчувати цей світ інакше. Модератор: Любомир Серняк.

Місце зустрічі: Мистецька бібліотека (Львів, вул. Шота Руставелі, 8). Початок о 18:30.

   

Книга «Літо, діти, осінь, зима, війна і весна»: 

Дивовижа, безкраїсть, неідеальність і конечність усього людського. Особливий спосіб дорослішання, який настає із народженням власних дітей, особливий погляд на світ і дорослість широко розплющеними очима дитини. Безцінний час разом, час кохання, любові, надії — та безпорадність їхньої втрати, що приходить з війною. Безперечна і безумовна любов до всесвіту — жінки, дитини, маленького міста, власного дому, всього, що минає, чого не повернеш.

«Літо, діти, осінь, зима, війна і весна» — поетична збірка, де понад сотню віршів поєднано в цикли історій із місць і часів про фізику і метафізику, крізь які, ніби човен, проминає життя.

Оформлено книгу в найтоншій манері китайської порцеляни одеською художницею Лесею Медвідь, яка добре знає тексти й автора. Її неймовірні малюнки додають атмосферного тиску в картину погоди.

   

Богдан Куценко народився у Вінниці в червні 1981 року. Має вищу економічну освіту. До 2018 року близько 20 років фахової діяльності у діловій сфері, після 2018 — співзасновник низки громадських організацій, громадський діяч. З 2014 року — волонтер на користь Добробатів та ЗСУ. 2022 року продовжив волонтерську діяльність, а також долучився до міжнародної журналістської спільноти задля висвітлення російської агресії і військових злочинів.

Рекомендовані події

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage