Рефлексія після прочитаного – хороший спосіб осмислити книжку, яка щойно з тобою сталася. Якщо ви ще не бували на книжкових клубах, то гайда до нас на смачні літературні посиденьки! Що другої суботи у львівській Книгарні-кав’ярні Старого Лева на Личаківській, 22, збирається книжковий клуб «Відчайдушні читачі», який заснувала і модерує Олександра Бойко. 4 грудня о 16:00 буде обговорення книжки Аманди Лі Коу «Світло далекої зірки». Традиційно у цей період діє знижка 20% на обрану нашим клубом книжку, тільки скажіть на касі пароль «відчайдушні читачі». Дізнавайтеся про плани і зміни першими у Telegram Книжкового клубу.
Ця розповідь починається з випадкової світлини, зробленої на одній з артистичних вечірок у міжвоєнному Берліні, де вперше перетнулися життєві траєкторії трьох жінок — Марлен Дітріх, Анни-Мей Вонг та Лені Ріфеншталь. Перша з них — німкеня, що покинула рідну країну в час нацистського панування й стала американським символом свободи. Друга — американка китайського походження, чужа в Америці і в Китаї, чия акторська кар’єра — це ненастанне долання культурних стереотипів. Третя — німкеня, авторка визнаних кіношедеврів, яка поховала свій талант, поставивши його на службу Адольфові Гітлеру.
Три зірки кінематографу — мистецтва, що уособлює довге XX століття, такі яскраві й різні. У їхньому світлі розкривається ціла епоха, сповнена відчайдушної творчості, боротьби за мрію, незмірного болю та неминучої самотності. Долі реальних людей авторка відтіняє історіями вигаданих, але реалістичних героїв, створюючи багаторівневе й багатоголосе сюжетне полотно, що широко розгортається в часі і просторі.
«Світло далекої зірки» — перший роман англомовної письменниці родом із Сінгапуру Аманди Лі Коу, який, завдяки хисту й майстерності авторки, здобув високу оцінку критиків і припаде до смаку шанувальникам драматичної та художньої біографічної прози.
Заходи безпеки: У разі повітряної тривоги у Книгарні-кав’ярні є обладнане укриття. Якщо повітряна тривога оголошується до початку події – захід зміщується в часі, стартує через 20 хв після відбою.
Коментарі
Щоб залишити коментар, необхідно