Stary Lev Logo
На жаль, нічого не вдалось знайти за вашим запитом.
wishlist
Stary Lev Logo
На жаль, нічого не вдалось знайти за вашим запитом.

онлайн. інстаграм-сторінка Старого Лева
Інстаграм-розмова про нову книгу Олександри Орлової «Мандрівка шоколаду»

23 листопада о 19:00 запрошуємо вас на інстаграм-розмову про нову книгу Олександри Орлової «Мандрівка шоколаду». Разом з авторкою та книжковою блогеркою Анею Полегенько поговоримо про історію шоколаду, його різновиди, шоколадні легенди та рекорди.

Зустрічаємося на інстаграм-сторінці Старого Лева!

«Мандрівка шоколаду»: 

Молочний, чорний чи білий? Пористий або з начинкою? Шоколад буває різний на смак і вигляд, а його історія почалася ще понад 3000 років тому! За нього купували речі, ним ласували королі й древні народи, та й сам шоколад неодноразово змінював свою форму і навіть колір.

Факти і легенди, наука і магія, захопливі таємниці і смачні рецепти. Ця книжка – путівник історії шоколаду, стежками якої мандрують чарівні лиси Олександри Дікої.

Олександра Орлова — письменниця і перекладачка. Авторка дитячих і дорослих книжок, залюблена у гірські мандри, йогу та чаювання. Активна слухачка мистецьких і літературних студій та історій живих людей, невтомна шукачка краси для фотооб’єктиву й просто на згадку. Нині мешкає в американському містечку Вудинвіль у штаті Вашинґтон із коханим чоловіком і чарівним котом Ешером.
Рекомендовані події

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage