Stary Lev Logo

Інста-ефір про книгу Анни та Андрія Шиманських «501 факт, який треба знати з... історії України»

22.02.2024 19:00-22.02.2024 19:59Онлайн, інстаграм-сторінка Старого Лева
Інста-ефір про книгу Анни та Андрія Шиманських «501 факт, який треба знати з... історії України»

У четвер, 22 лютого, о 19:00 запрошуємо на інстаграм-розмову про книгу Анни та Андрія Шманських «501 факт, який треба знати…з історії України». У своїй книзі автори розповідають про історію України живо та динамічно, у форматі коротких цікавих фактів, які об’єднані за хронологією.  Про роботу над книгою, відбір фактажу, цільову аудиторію, а ще про кумедні таємничі та несподівані факти з української історії авторка Анна Шиманська  поспілкується з модераторкою Оксаною Зьобро.

Зустрічаємося на інстаграм-сторінці Старого Лева: https://www.instagram.com/stary_lev/

    

Книга «501 факт, який треба знати з…історії України»:

Історія України від мамонтів до сьогодення у 501 факті? Чому б і ні! Цікаві, важливі, часом кумедні, іноді трагічні, а найчастіше — доленосні: не всім цим фактам знайшлося місце у шкільних підручниках, але саме завдяки їм історія стає живою і динамічною. Яке українське місто згадує Гомер у своїй «Одіссеї»? Особистим знаком якого князя було зображення сучасного тризуба? Коли вперше в писемних пам’ятках згадано слово «Україна»? А хто з гетьманів був шанувальником кави? Відповіді на ці та інші питання знайдете на сторінках ілюстрованого довідника.

  

Анна Шиманська — менеджерка культурних проєктів. Народилась 18 жовтня 1989 року. Закінчила Львівський національний університет ім. І. Франка (спеціальність «Історія»). Від 2015 року працює у сфері культури та зв'язків з громадськістю. Нині – івент-менеджерка «Видавництва Старого Лева». Серед захоплень: люди, книги та коти.

Андрій Шиманський — український історик та музейник. Народився на Тернопільщині, з 2004 р. проживає у Львові. 2009-2018 р. – науковий співробітник, керівник усноісторичних проектів Музею “Територія Терору”. З 2018 р. науковий співробітник Львівського музею історії релігії. З 2019 р .— заступник директора Регіонального науково-освітнього центру з вивчення Голодомору та Голокосту при Національному університеті “Львівська політехніка”.

Вам може сподобатися

Рекомендовані події

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно