Stary Lev Logo
На жаль, нічого не вдалось знайти за вашим запитом.
wishlist
Stary Lev Logo
На жаль, нічого не вдалось знайти за вашим запитом.

Київ (вул. Михайлівська, 18)
Галина Вдовиченко та «36 і 6 собак»: велика книжкова зустріч у Києві

«Видавництво Старого Лева» запрошує маленьких читачів на зустріч з авторкою неймовірних історій про «36 і 6 котів» та «36 і 6 собак» Галиною Вдовиченко – 6 квітня о 13.00 у київській Книгарні-кав’ярні Старого Лева (вул. Михайлівська, 18). Будемо знайомитись з героями нової книги, дізнаватись про пригоди собачого товариства, дізнаємось кого із 36 та 6 котів слід очікувати на сторінках. Звісно, не обійдеться без читань та театральних імпровізацій за участі шанувальників котячо-собачих історій та Галини Вдовиченко. 

    

«36 і 6 собак»: 

Четвірка домашніх собак загубилася у великому місті. На них чекають не­безпечні випробування і пригоди. Лабрадору, біглю і двом французьким буль­дожкам доведеться не тільки зіткнутися з недоброзичливцями, а й зустріти на своєму шляху справжніх друзів. Серед них будуть і собаки, і коти, і люди.

«36 і 6 собак» — це нова історія з книжкової серії «36 і 6 котів».

   

Галина Вдовиченко – письменниця, журналістка, членкиня PEN Ukraine. Дебютувала 2008 року з романом «Пів’яблука». Авторка вісьмох романів, серед яких «Тамдевін», «Бора», «Найважливіше - наприкінці», «Маріупольський процес» та інші. Авторка збірки короткої прози та п’ятнадцятьох книжок для дітей. Серед яких – серія «36 і 6 котів». Книжки потрапляли до коротких списків національних та міжнародних премій, зокрема Премії міста літератури ЮНЕСКО, Книга року Бі-бі-сі та інших. До міжнародного каталогу «White Ravens». Авторка є лауреаткою перших премій Коронації слова (в номінаціях «романи», «проза для дітей» та «ґранд-коронація слова»). Номінована на Astrid Lindgren Memorial Awards-2024. Книжки та уривки текстів опубліковані латиською, литовською, грузинською, словацькою, німецькою, англійською, чеською, японською та іншими мовами світу. Твори є також у форматі аудіокнижок і шрифтом Брайля. За романами і дитячими творами авторки самодіяльні і народні театри України ставили вистави.

Рекомендовані події

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage